İdeal iç çamaşırlarının

ideal iç çamaşırlarının seçilmesinin değeri seçmenin değeri
12/02/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
İç çamaşırları hakkında bir şey var, sık sık göz ardı edilirler, gauche sormak için ve görünüşte çoğu ile alakasız. Ancak, doğru büyük sütyen kullanıp kullanmadığınızı, ne tür ürünlerin şekillendirme ve yumuşatma için fantastik olduğunu, gerçekte bu yedek iç çamaşırı hatlarını gizlemenin veya hangi bit alt tarafı yerini gizlemenin muhtemel olduğunu sorguladıysanız, Kaçırmak, tam burada sizin için biraz kepçe.

Seviyenin yanı sıra şeklinizi yönetin
Birincisi, en iyi kontrol, şekillendirme ve piyasada sunulan ürünleri önde gelen üretici şirketten yumuşatma ürünleri hakkında konuşalım. Kılavuzlardan şortlara, bodysuitlere kadar, her ürün, kıyafetlerin altında gizli kalırken vücudu düzleştirme ve düzleştirme noktasına hizmet eder. Vücut tipinize rağmen, midenizi düzleştirecek, hatta iç çamaşır çizgilerinizi, sütyen çizgilerinizi, her türlü işe yaramaz eğriyi veya selüliti dışarı çıkaracak. Önde gelen iç çamaşır şirketlerinden sunulan çok sayıda üründen, vücut tipinizi açık-bust orta boysu, yüksek bel uyluk kısa, çekirdek yüksek bel tipine uygun olarak keşfedebilirsiniz.

Farklı Sütyen Türü
Sütyeniniz rahat ve iyi görünse bile, doğru sütyen boyutunu kullanmadığınız büyük bir olasılık var. Bir mağazaya girerseniz, yardım ekibine girerseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayan ideal sütyen türünü keşfetmenize yardımcı olmak için grubunuz ve fincan boyutu hakkında her şeyi anlatacaktır. Destek sağlayan bir sütyen için bir pazardaysanız, sırtınızı aldılar.

Sonuçta, sütyeninizin buyrusunun destek kullanmak yerine sizi jab yapmaya başladığından çok daha çıldırtıcı bir şey yoktur. Yollarında inanılmaz derecede rahat olan kablosuz sütyen de seçebilirsiniz. Asansöre ek olarak, yatırım yaptığınız push-up sütyenlerine benzer şekilde şekillendiriyorlar. Buna ek olarak, çok sayıda sütyen hem taşıma hem de sırt ağrısına neden olabileceği düşünüldüğünde, yastıklı kayışlar sınıflandırmasında çok sayıda seçenek var Hem dönüştürülebilir kayışların yanı sıra T-arkası kayışlara sahip sütyenlere ek olarak. Seçenekler neredeyse sonsuz.

Bu çizgileri gizleyin
İhtiyaçlarınız için ideal sütyen ve görünüm türünüzün yumuşatma yaptıktan sonra, bu külot çizgilerini gizlediğinizden emin olun. Maruz kalan sütyen kayış veya elle tutulur külot hattı, en modeli görünümleri bile yıkabilir. İç çamaşırı dükkanlarında, sorununuzu çözmek için, sütyen kayışından ve kayma seçeneklerini yönlendirmek için çok sayıda kullanımı kolay ürün alacaksınız.

Alanic Worldwide · İdeal iç çamaşırlarının seçilmesinin değeri

Çağdaş iç çamaşırlarını mağazalarına entegre etmek istiyorlarsa, şık toptan giysilerle uğraşan işletme sahipleri, önde gelen iç çamaşırlarından biriyle temasa geçebilir ve ürünleriyle birlikte gidebilirler. Şık olduğunu hissettiğiniz parçaları seçin ve toplu olarak destek ekibine satın almanızın konumunu seçin. Birçok cazip oranla uğraşma konusunda size yardımcı olacaklar.

Etiketler:
Modaya uygun toptan kıyafetler
iç çamaşırı üreticisi
iç çamaşırı üreticisi ABD
iç çamaşırı yapım şirketi
Toptan Giysiler ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *