Gözlerinizi önleyin

, bir ebay’ı görmek istemiyorsanız gözlerinizi önleyin … Bir günlük hanenin evinin yer değiştirme evi olması için çok daha fazla görünmektedir. Bu yüzden bu elbise dahil olmak üzere vahşi doğaya bir takım şeyleri serbest bırakıyorum.

Gerçekten bu gitmesine izin vermek için beni acı çekti; Çalışmak için saatlerce çalıştım. Çocuğum doğduktan sonra yaptığım ilk ipek elbisesi oldu. Bu (çok pahalı) materyali Vogue’de satın aldım; Son derece düşük bir şanbaşı olan bir ipek dupioni; Noktalar soluk yeşil, mavi, lavanta. Desen Vintage, programın (geçen gün aramaya gittim, ancak bir izini keşfedemem için “güvenli” bir yere koymuş olabilirim). Düğmeler, Fransa’daki bir dostum tarafından bana gönderilen bir vintage stoktan (sanırım). Kemer tokası vintage annesidir. Çok uzun süre çalıştım, aslında, ne zaman-olmasının yanı sıra, çocuk doğduğu ve çocuk doğduktan sonra, Her şeyin yanı sıra, başladığım zaman arasında iki ya da çok daha fazla büstü boyutunu düşürdüm. B40, yanı sıra … değilim. Oooooops.

İşte koridorun bir closeup:

Ve düğmeler / kumaş:

Ve nihayet sırt:

Benim ağırlığım şimdi çok fazla değişmez – sık sık onların çoğunu attığım olağandışı olaylara gittiğinde sık sık sorguluyorum – ancak hepsi aynı, yüzey yapamayacağım her türlü işe başlamamaya çalışıyorum. Bir gün meselesinde, haftalar veya aylar değil, bu elbise nedenidir!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Peki ne? 10 Aralık 2008 ile 143 yorum
Gerekli Altyapı 6, 2006
İyi, ben bunu yukarı sarma zamanı, thenapril 29, 2008

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *