Can sıkıcı iş arkadaşı alışkanlıkları: Bize en az favorilerinizi söyleyin…

İşte bugün eğlenceli bir endişe: Yıllar boyunca hangi tahriş edici iş arkadaşı uygulamaları yaşadınız? En az favoriniz hangileri? Son birkaç yıldaki modifikasyonlar sayesinde herhangi bir tür (bir nedenden ötürü) büyük (bir nedenden ötürü) gideceğine inanıyor musunuz?
0,02 dolarım için, aklımda ayrı duran rahatsız edici iş arkadaşı uygulamalarından birkaçı şunları içerir:
Yüksek, bombalı konuşmacı. Son derece kendime ait ilk ofisimi aldığımda, yandaki ofisteki adam benim için çok kıdemli idi ve çalışmaları bir ton son derece önemli çağrı içeriyordu. Bunu, onları hoparlöre götürmek, akciğerlerinin tepesinde saat 2’de sıkışık bir barda bir frat kardeş gibi bağırarak anlıyorum. Açık bir kapı kültürümüz vardı, aynı zamanda bir süre sonra keşfettim Odaklanmam, yoğun iş yapmam gerekiyorsa, bir seminer odası rezerve etmek, evden çalışmak ya da güne gittikten sonra çalışmak zorunda kaldım.

Drama lama. Hiç masanızda “hızlı bir merhaba” için duran ve üç dakika sonra tüm dikkatinizi gerektiren bir saatlik bir hikayeye giren bir arkadaşınız var mı? Tipik olarak, tekrar tekrar, tekrar bir bağlantı veya ev kavgası gibi bir zamandır devam eden bazı drama varyasyonu ile? Geriye dönüp baktığından beri benim için özellikle komik, bunun gibi anladığım her insanın işyerlerini değiştirirken arkadaşınız olmaya ilgi duyulmadığı. (Bu kişilerin birkaçı, konuşkan iş arkadaşlarıyla tam olarak nasıl başa çıkılacağı konusundaki tartışmamızı etkiledi.)
{İlgili: Kişisel hayatınızı kişisel tutuyor musunuz?}
“Temel Öz Bakım için çok önemli.” Bir iş arkadaşım daha birkaç kez gördüm: kendilerine temel yollarla ilgilenmeyecekleri kadar önemli hisseden kişi. Bu, hasta iş ve/veya büyük ameliyattan sonraki gün bir kez daha çalışan ofise geri dönen kişidir. Bütün gece yükselen kişi, birkaç saat uyuduktan sonra büyük olasılıkla çok daha iyi düzeltilmiş olan şeyleri mükemmelleştiren kişi. Yoğun günlerde öğle yemeği yemeye zahmet edilemeyen kişi, ancak daha sonra hangry olduktan sonra kendilerinin en kötü versiyonuna dönüşür.
(Flip tarafında, düzensiz iş arkadaşlarıyla hiçbir sorunum yok – benim kamusal alanlarıma uzlaşmadığı sürece – ve aynı zamanda genellikle zorlu iş arkadaşlarıyla çalışmaya devam edebilen kişi, Bir sonraki devasa şey olduğuna inanan ahbap ya da öfkelendiren fantastik yönetici.)

{İlgili: Aşırı İş arkadaşlarınızla tam olarak nasıl sunulur}
Gördüğünüz en rahatsız edici iş arkadaşı uygulamalarından birkaçı, okuyucular? En az favoriniz hangileri? (Hikayeler, lütfen !!!)
Depozito resimleri / iofoto aracılığıyla stok fotoğraf.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *