Eski Gelinler İçin Uygun Fiyatlı Gelinlikler

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Düğün gününüz takvimde ve bir milyon dolar gibi bakmak ve hissetmek istiyorsunuz. Ancak, yaşınızın elbiselerin seçiminizi sınırlayabileceği hissini aldınız.

Bu tanıdık geliyorsa, okumaya devam edin. Çünkü 45 ya da 65 olup olmadığınız, çok sayıda şekil-fırsat seçenekleri vardır. Yani sinirli, kabarık, prenses topluluğu ve her şey 200 ila 800 dolara fiyatlandırılan eski gelinler için zarif ve şık gelinlik topluluğumuzu kontrol edin.

Yaşlı Gelinler İçin Gelinlikler: 4 Stil

50’li stil balo elbisesi

Coralie Çay Boyu Elbise, $ 525, Muson

Cressida Gelinlik, 790 $, Aşama Sekiz

Tam uzunlukta, kat-zayıflama numarası için gitmek istemiyorsanız, ancak yine de kadınsı ve şık görünmek isterse, 50’li stil balo elbisesi gitmelidir. Bu zamansız şekil, belde girip bacakları uzatır (teşekkür ederim midi uzunluğu!). Belinizi bir gelin kemeri ile vurgulayın ve bir örtü takmak istiyorsanız, bağbozumu hissi ile bağlanmak için bir kuş kafesi stili tercih edin.

Zemin uzunluğu elbise

Evangeline Tül Süslenmiş Gelinlik, 790 $, Aşama Sekiz

Savannah gelin elbise, 700 $, muson

Fildişi Dantel Gelinlik, 210 $, Debenhams

Adrianna Papell Düğün Boncuklu Godet Kıyafeti, 425 $, John Lewis

Geleneksel bir zemin uzunluğu kıyafetini istiyorsanız, olgun gelinlere açık birçok seçenek vardır. Çok sayıda seçeneğiniz var – piyafetsiz imparatorluk satırı stillerinden dantel ve ışıltılı ayrıntılara – ilk adımınız kişisel tasarım zevklerinizi daraltmak gerekir. Bu soruları kendinize sorun:

Resmi bir etkinliğe gittiğinizde, her şeyden dolayı gidiyor musunuz ya da sade şık?
Pürüzsüz ipek veya tül dokularını sever misiniz?
Modern temiz çizgiler veya yüzer, ethereal şekilleri seçtiniz mi?

Büyük gününüzde rahat ve konforlu hissettiğinizi garanti etmek için kişisel lezzetlerinize sadık kalın.

Zarif vardiya elbisesi

Söğüt dantel elbise, 350 $, muson

Gelinlik Flora Gelinlik, Oyster, $ 418, John Lewis

Eğer düğününüzün stili tam uzunlukta bir elbiseye uymuyorsa veya tamamen daha basit bir şey yapmak istiyorsanız, gelenekten uzaklaşmaktan korkmayın. Fildişi, allık, şampanya veya kremada yapılandırılmış bir vardiya elbisesi, samimi bir ilişkiye daha uygun zamansız bir seçimdir. Görünümü tamamlamak için yapılandırılmış bir ceket ve şapka ile çift.

Uzun Dantel Kollu

Francesca Gelinlik, 225 $, sahil

Lisette elbisesi, 800 $, Bhldn

Üst kollarınızı kapsamlı tutmak istiyorsanız, straplez elbiselerin sonsuz raylarını çok sayıda gelin butikinde görmek de gözetlemek olabilir. Ancak kollu bir elbise isterseniz stilden ödün vermeniz gerekmez! Aslında, bu sezonun stillerinin çok sayıda, odak noktasını kolları yapar. Uzun dantel kollu bir cilt ipucu göstermektedir ancak rahat hissetmenizi garanti etmek için yeterli kapsama alanı sunar.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *