Mood’u hafifletmek için komik yenilikçi 404 sayfa

Tahrimi kahkahaya dönüştüren 10 yaratıcı 404 sayfa
Bunu en kısa sürede görmeniz gerekiyor!
Bunlar bugün karşılaştığım en komik şey. Giyim veya aksesuar değil. Herhangi bir tür fiziksel ürün de değildir. İllüstrasyonlara uyma, bir sitede 404 hatalı bir yere çarptığınızda rahatsız edici an için üretildi. Duyguyu anlıyorsunuz, hepimiz oradaydık. Normalde hoş değil. Bununla birlikte, bu komik bir bağlantıya ulaşarak, Web’deki Yaşam çok daha katlanılabilir.
Popüler hata için böyle bir 10 resim var. Çıplak bir bayan, bazı zavallı karma, bir tür yaratıkların son derece garip karışımları, bir robot, AM astronot, çölde bir kişi ve kablonuzda bir tavşan bulunur. Dürüst olmak gerekirse, her türlü rahatsız edici durumu alışılmadık bir gülümsemeye dönüştürmek için kesinlikle komik ve güvence. Gerçekte, böyle bir sayfa seçeneği, arkasındaki site veya marka hakkında gerçekten çok şey ifade edecektir. Mizah duygusu ve stile doğru özel bir teknik her zaman takdir edilir. Sosyal ağlarda arkadaşlarını göstermek için en iyi şaka türü olduğundan bahsetmiyorum bile.
Bu resimler kesinlikle sizin veya müşterinizin sitesi için bir resim geliştirecektir. Bu, özellikle harika bir kavramdır, çünkü hepsi GraphicLoot’un izniyle 15 dolarlık bir tanıtım paketinin parçasıdır.

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *