Sık sık sorulan endişeler – Tipik SSS’lerin

yanıt veren grafik tişörtleri sık sık sorulan endişeler kendilerini tipik SSS’leri cevaplamaya adanmış bir grafik tişört markası olarak açıklar ve bunları grafiksel olarak çevirir. Bir konuya yeni gelenleri tanıtan bir belgedir.
Mins’imle ilgili tek konu, “Grafikler harika olduğu için o tişörtleri nereden aldınız!” Neredeyse her stil geometrik olarak ayrıştırılır veya tahmin noktasına kadar basitleştirilir. Her tişört için seçtikleri isimleri stile göre, bu yüzden harika atmosferi vurgulamaktan hoşlanıyorum.
Basitleştirilmiş Magrittes’in popüler tablosu veya “Sun” tarzıyla çok daha fazla “Pomme” i sevip sevmediğimi anlamıyorum – gün batımında bir dalganın geometred bir fotoğrafı. Mesele, onların temiz ve yapılandırılmış stilinin bir je ne sais quois olmasıdır. Doğadan soyutlara yaklaştıkları farklı konuların yanı sıra, bu grafik tişörtleri herkes için uygun hale getirir.
% 100 pamuklu tişörtlerin maliyeti 14 $ ‘dır, ancak ben olsaydım, sahip oldukları satışlardan yararlanırdım. Çok sevimli’nızı buradan satın alabilirsiniz.
Sık sık sorulan endişeler – Tipik SSS’ye yanıt veren grapahik tişörtler

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *