Haftanın Sanatçısı -#1 Dan Mumford ve “Heretic” – Giysileri Hattı

, Tee bağımlıları için, Dan Mumford’un müzik sanatı ürünleri arasındaki popülaritesi nedeniyle kesinlikle sunum yapmadığına inanıyorum. Özellikle grup tişörtleri tasarımlarında. Ancak, bunlar dışında, sanatını anlamadan kullanan birkaçınız olabilir. Onu biraz anlayalım ve en son şaşırtıcı farkındalığı olan Mumford Giysiler Hattı’na hayran kalalım.
Grafik sanatçısı Dan Mumford Dan Mumford, serbest bir illüstratör ve grup tişörtleri tasarımları için en iyi sanat eserlerine ciddi katkıda bulunan Londra’dan bir scraninprinter. Sanatta bir temel yaptı ve üç yıllık bir resim ile uyan stil yaptı ve şimdi tam zamanlı bir illüstratör ve ekran yazıcısı.
Grafik Artisthe, “Kara Dahlia Cinayet”, “Şeytan Prada kullanıyor”, “kanama”, “Darağaç”, “Bana Ufuk Getir” gibi sanatçılara yardımcı oldu. Mumford ile ortaklığın yanı sıra onları hayranlarına daha iyi götürdü. Mumford bu kadar şaşırtıcı sanat eserleri ürettiğinden, grupları gerçekten sevmeden bu grup tişörtlerini giymek için çekilebilirsiniz.
Vector Artvector Arthe, tutarsızlık gibi bölgesel gruplarda oynadı ve Neverthemore’un yanı sıra onlar için yaptığı kapakların yanı sıra ilk işi “Dosyalar” – “Wolves Kapak Orkestrası” – 2006’dan itibaren iş parçasıydı. Alex Curtis ile uğraştı. Müzik sahnesinde olduğu ve bağlantılarını tuttuğu gerçeği, Mumford’u yeni ve daha önemli müşterilere götürdü. Aynı şekilde bir Munny koleksiyoncusu ve motivasyonunu 80 ’90’ların döneminden, çizgi roman, yaşam, sinema ve genellikle sanatıyla ilişkili olmayan yerlerden alıyor. Alfons Mucha’nın yanı sıra eski korku filmlerinden her zaman etkilendiğini belirtti. Bir tişört illüstrasyonu için, bir ila üç gün arasında ihtiyacı var, ancak zombi manzarasının 2 haftalık sağlam çalışmaya ihtiyaç duyduğu “Evil 9” projesinde olduğu gibi daha da fazlasını alabilir.
Tercih ettiği çalışma, kendisi için yaptığı “Francesca” dır, aynı zamanda sadeliği ve kendisini müşterileri için yaptığı diğer eserlerinden ayıran masumiyeti korur.
Çünkü bir serbest çalışan olarak kendiniz için uzun bir süre keşfetmek kesinlikle imkansızdır, Dan Mumford’un kendisi için bir şeyler üretmek için bir yöntem keşfetmiş gibi görünüyor. Yeni bir giysi hattı, Mumford gibi bir illüstratör için en uygun iştir. Herety: Çıkış Tarihi – 15 Mayıs 2010
Ürettiği her stili süsleyen viseral ve tuhaf görüntüler, onu bir korku tarzı illüstrasyon ustasına dönüştürdü. Tam buradan kendi giysileri hattına kadar, 15 Mayıs 2010’da yapılacak tek adımda vardı. 8 tişört stili seti ve posterler günün ışığını görecek ve bir yolculuğa başlayacak Onları satın alacak hayranları. Yeni giysiler çizgisi, Mumford’un bir sonraki seviyeye alınan sanatını temsil ediyor. Bunun sadece başlangıç ​​olduğunu umuyoruz.
Mumford Giysileri, Dan Mumford ile Indiemerch arasında bir ortaklıktır, ilk dizi, Tees Medium 2010’da yayınlanacak olan Heretic, Heretic’in bir hikayesi, ilk çıkış çizgisi çok ilk olarak görülebilir. 15 ve 16 Mayıs 2010’da California MetalFest’teki Indiemerch mağaza standında. www.mumfordclothing.com www.indiemerchstore.com/mumford

0/5 (0 yorum)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *