Bahar bahar bahar bahar bahar bahar bahar

Sık sık söylersem söyler miyim? Eğer öyleyse, sonra “Bahar Bahar Bahar Bahar Yayı” benim yeni mantraım. Bu gece Chicago’da beklenen dört inç kar kürekken söyleyeceğim.

Ne olduğunu bilmiyorum, ama bu Kış, şüphesiz bir Hungover Post-Super-Bowl-Crownhog, altı haftada daha fazla Wintertime geldiğine sahip olduğumuzu düşünerek çok uzun, daha uzun gibiydi.

Tüm kar ve buz ve acı soğuk ve üşülerek ve Lipbal’ün tüplerinin kullanılması, Blagojevich’ten daha hızlı, saç fırçaları giyer ve sabitin iki çift tayt (veya bir çift siyah uzun Johns artı siyah çorap) giymesi gerekir. Korkunç Diz Frostbite’yı durdurun ve bahar moda dergileri, “ekonomik kriz” nde “ekonomik kriz” içinde “yatırım,” bir “yatırım” olarak bir çift grand el çantası almanızı öneren, Sadece bahar benzeri bir şeye bakmak için havamda bile olmadığımı söyleme, böyle şeyler bile değil:

Bu bizim arkadaşımız Oscar de la Renta, daha önce biraz güvenli olarak tanıttığımızı bildiğim, ama – itiraf etmeniz gerekiyor – adam onun güzel olduğunu biliyor.

Ve güzel – Oooh! Duydun mu – Isaac Mizrahi’nin Liz Claiborne için ilk tasarım kümesi ortaya çıkıyor:

Bütün Claiborne sitesi, sonsuza dek yüklemek için süren ve doğrudan bağlantılara izin vermeyen aptal bir flaştropte olmasına rağmen bu görüntüyü tıklamaya değer. Çünkü yeni koleksiyon, hedef için yaptığı şeylerin zekasını ve daha güzel kumaşların üstüne iki katına çıktığından, çünkü daha yüksek bir fiyat noktasıdır.

Neyse, şimdi bu şeyleri kontrol etmiyorum çünkü çok acı verici. Bahar kıyafetlerini düşünmeden önce üst üste birkaç elli güne ihtiyacım var. Meksika sıcak çikolatalardan ve arkadaşların, Meksikalı sıcak çikolatadan yıprandığınızda, Meksikalı sıcak çikolatalardan yıprandığım için kışın yıprandım.

Hazırda Bekletme’nin * fantastik * bir fikir olduğunu düşünmeye başladım. Nergis dışarı çıktığında biri beni uyandır.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

DIGRESS olabilir miyim? 19 Aralık 2005
Sanırım Avustralya’ya adım atacağım. March 6, 2008
Bahar için beklerken … 11 Şubat 2008

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *