Müthiş sanat eserleri için mükemmel ücretsiz vektörler!

Vektörler temel olarak çizgiler, çokgenler, noktalar ve eğriler gibi geometri belirtileridir. Bu matematiksel denklemler, bilgisayar grafiklerinde görüntü oluşturmak için çok yararlıdır. Tasarımcının yeni tasarımlar oluşturmasında çok yardımcı olur, çünkü bunlar kolayca düzenlenebilir ve herhangi bir boyutta kullanılabilir. Bir grafik tasarımcıysanız, bu ücretsiz vektörleri projeniz için farklı konseptlerde grafik olarak kolayca kullanabilirsiniz. Yıllar önce İnternet’in başlangıcıyla Microsoft Word’deki tüm belgeleri tasarlardı ve bu görüntüler Clip Resimlerde bulundu.
Adobe Illustrator Cliparta Designer, tasarımlarında, kreasyonlarında ve görüntülerinde kullandıkları kaynaklara aşinadır. Soyut eylem, eser şekiller, serbest vektör tasarım öğeleri, kentsel vektör grafikleri, ücretsiz vektör kanatları, şık çiçekler, paisley vektör grafikleri, rüya gibi gökyüzü vektörü, yapraksız sonbahar ağacı tasarım vektör gibi web tasarımı için kullanılan ücretsiz vektörlerin farklı şekilleri vardır .
Adobe Illustrator clipartDownload buraya yük!
Adobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtownload BURADA!
Adobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtownload BURADA!
Adobe Illustrator ClipArtadobe Illustrator ClipArtownload BURADA!
Bunlar, tasarımcıların web sitesinin çekici görünmesini sağlamak için grafik tasarım oluşturmalarında farklı formatta kullandıkları zarif ücretsiz vektör tasarımlarıdır. Vektör grafiklerinin görüntüleri için Adobe Illustrator ve Coral Draw gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Reklamda genel olarak gördüğünüz çizimler yaygın fotoğraflar değildir, hepsi vektör çizimleridir. Bu vektör çizimlerine tasarımcılar için en iyi araçlar bile denir. Bu günlerde insanların çoğu piksel yerine vektörlere gidiyor.
Ücretsiz vektörleri piksellerden daha iyi hale getiren noktalar var:
Pürüzsüz ve temiz kenarlar- Çizimlerinizi yapmaya çalıştığınızda Photoshop’ta her zaman bulanık kenarlar elde edersiniz ve bu bulanık kenarları çıkarmaktan yorulursunuz, ancak vektörleri kullandığınızda bu bulanık kenarlar görünmez ve pürüzsüz ve temiz bir kenar elde edebilirsiniz. Son çiziminize düzgün bir bakış ve çizim daha profesyonel görünüyor.

Yüksek çözünürlük- vektör grafiğinde kaliteyi kaybetmeden yüksek çözünürlük kullanabilirsiniz. Bu, gerçekçi sanat eserinin fotoğraflarını oluşturmaya yardımcı olur. Reklam ajanslarının çoğu bunu reklam materyalleri için 3D gibi gerçekçi ürünler oluşturmak için kullanır.

Kolayca düzenlenebilir- Vektörler programında Adobe Illustrator kullanarak çizgilerin stilini ve kalınlığını düzenlemek kolaydır. Kolayca değiştirilen strok renkleri ve dolgusu vardır.

Harika tipografi- Bu vektörler programı yüksek kaliteli yazı tiplerine sahiptir. Photoshop’ta paragraf ve tipografi stilleri ile arama çok sınırlıdır, ancak Illustrator kullandığınızda daha fazla esneklik ve kontrol bulacaksınız. Ayrıca 3D efektlerle 3D tipografi yapabilirsiniz.

Daha küçük dosya boyutu- Photoshop’u kullandığınızda ve yüksek çözünürlük uyguladığınızda dosyayı daha büyük hale getirir ve düzenleme yavaş ve zor hale gelir. Dosyanın boyutunu küçük hale getirdiği ve e -posta ile kolayca düzenlenebileceği ve gönderilebileceği için Adobe Illustrator ile çalışmak kolaydır.

Harika stil- Bir vektör çizim programı kullanırsanız, modern grafikte çeşitli stil oluşturabilirsiniz. Tasarımcıların çoğu bu illüstratörü, patlayan bir trend haline gelen çizimler oluşturmak için kullanıyor.

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *