Edinburgh 1921 Duke – 2021

Bugün son derece talihsiz haberleri paylaşmak.

Yani Kraliyet ev sitesinden resmi duyuru olduğunu. Aşağıda, duyuru gibi sosyal medyada yayınladı.

haberleri bir duyuru Buckingham Sarayı’nda bir şövalenin yayınlanmıştır.

Çünkü pandemik nedeniyle, toplama gelen kalabalık tutmak için bir çaba içinde bir saat sonra çıkarıldı. insanlar Sarayı’nda kapıları çiçek yanı sıra diğer anıları getirdi.

Ne de taziye Kitaplar işaretine halk için sunulan olacaktır. Bunun yerine, bir elektronik versiyonu olacak.

Kraliyet ev “halktan kişiler Duke anısına çiçek haraç bir hayır kurumuna bağışta yapma yerine ayrılmayı düşünüyorum.” İstenen

Picadilly Circus sahne.

Telgrafın kapsamından:

İngiltere bayrakları yarıya uçakla edilecektir sırasında Edinburgh Dükü için yas sekiz gün girdi, TV sunucuları Parlamento hiçbir yeni yasa geçecek yanı sıra siyah takacak.

şimdi ve Prens Philip’in cenaze Arasında Queen kamu ya da özel olarak görevlerinin her türlü yanı sıra Kraliyet Onayı onay için kendisine gönderilmeyecektir gerektiren yeni yasalar her türlü dışarı getirmeyecek.

Parlamento anda.

Kraliyet ev web sitesinden:

coronavirüs salgın sırasında, hem de mevcut hükümetin önerileri yanı sıra sosyal mesafe kurallar, cenaze modifiye yanı sıra Edinburgh Majesteleri The Duke Of için tören düzenlemelerin ışık içinde İngiltere Kraliçesi tarafından kabul edilmektedir. Detaylar gelince teyit edilecektir.

halk sağlığı ve sağlıklı yaşam tavsiyeleri doğrultusunda, kamu üyelerinin de saygılarını sunmak Kraliyet konutlar gitmek değil, kalabalıklar toplanmaya değil, mevcut hükümet rehberlik uymaya devam istenir.

Ve Windsor, HM kalıyor nerede. CNN raporları Charles Windsor bugün annesini ziyaret mal oldu.

BBC Gönderen:

Prens Philip’in cenaze St George Chapel, Windsor yerini alacak – ancak düzenlemeler coronavirüs salgınının ışık içerisinde değişikliklere uğramıştır, Silah kolej yaptığı açıklamada.

Bu cenaze durumda yalan olmaz yanı dük gibi bir devlet töreni olmayacağını ekledi.

Dük, ancak, ileride bir cenaze Windsor Kalesi’nde dinlenmede yalan, Silah kolej “doğrultusunda ısmarlama hem de ekselansları isteklerine sahip” dedi edecektir.

Edinburgh, İskoçya Holyroodhouse Sarayı.

Ve Kraliyet ev sitesinden:

1200 Cumartesi, 10 Nisan’da, bir ölüm tabancası Salute His Majestelerimiz Prens Philip, Edinburgh Dükü ölümünü münasebetiyle kovulacak. Birleşik Krallık genelinde, Cebelitarık yanı sıra denizde Majestelerinin Gemiler, 41 mermi 40 dakika boyunca her dakika yuvarlak birinde ateş açılacak. Silah Selamlar halk, evden izlemek için teşvik edilir yanı sıra, hem televizyonda gibi online yayınlanacak.

Londra’da, Kral asker Kraliyet at Topçu 1953 yılında Kraliçe’nin Coronation de yanı sıra, 1947 yılında Edinburg’un düğün olayın İngiltere Kraliçesi yanı sıra The Duke Of için görevden alındığı aynı silahları kullanacak.

Edinburgh Dükü İngiliz tarihinin en uzun süre görev kraliyet consort oldu. O Aşağıda Haziran 10, resmi bir 70 evlilik olayı yıldönümü fotoğrafın üzerinde 100 olurdu.

Maclean en Patricia Tiz en ölüm ilanı Gönderen:

Philip O biraz para yanı sıra birkaç eşyalarını, henüz Kraliçe umursamadı geleceği yoktu Eylül 1946 yılında 20 yaşındaki prensese önerdi. ebeveynlerinin çağıran anda, onlar takılmasını 10 ay zaman Philip vatandaşlığa İngiliz vatandaşı oldu bu süre boyunca kendi kararı, emin olmak için bir hile tuttu. O isim Philip Mountbatten, Battenberg onların Alman başlık ilk dünya savaşı sırasında söndürüldü zaman annesinin ev benimsenen adı almıştır.

Aşağıda, çiftin duyurusu bir resimde Prenses Margaret ile çift nişan 1947 yılında bu.

Ve Westminster Kilisesinde düğün olaydan bir resim.

1997 yılında kendi altın düğün olay yıldönümü durumunda yapılan yorumlarda, HM O sıra sıra onun bütün aile yanı sıra I, hem de tüm bu yıllar kalmak benim dayanıklılık olmuştur basitçe vardır”dedi Bu yanı sıra diğer birçok ülkede de olduğu gibi, o hiç iddia ediyorum daha ona mali yükümlülük büyüktür borçlu veya biz hiç bileceğim.” Aşağıda, bir 60-yıldönümü fotoğraf.

Bu BBC hikaye Gönderen:

BBC’nin Kraliyet muhabiri Nicholas Witchell o “anı olduğunu söylediÜzüntü “Ülke için, özellikle de, kraliçe için 73 yıllık koca kaybedilen kraliçe için, çoğumuzun çoğumuzdan daha büyük bir yıldır” hayal edebiliyoruz “.

Prens Philip’in “Kraliçenin Saltanatının Başarısına Büyük Bir Katkı” yaptığını, Dük’yı “,” Kraliçenin yerine getirdiği fonksiyonun değerindeki inancında, hem de onu desteklemek için görevinde “.

“Bu ilişkinin sağlamlığının, evliliğinin, saltanatının başarısı için çok esastır” dedi.

Aşağıda, çiftin son resmi resmi, Cambridge çocukları tarafından yapılan bir karta baktıkları için Kasım ayında 73rd yıldönümleri için serbest bırakıldı.

Son derece iyi yapılmış iğrençleri kontrol etmek için çok sayıda başka bir yer var. Burada, 2011’de Kate’nin düğün etkinliğinin yanı sıra William’ın yanı sıra William’a uygun bir resim görüyorsunuz.

Haziran 2011’de rengini birleştiriyor.

Onu bu fotoğrafta görmüyorsunuz, ancak Dük, Cambridge’in düşesinin yanı sıra, St. George’un Windsor’daki St. George’un Şapeli’ndeki bir hizmet için diğer hane halkı üyelerine katıldığı, aynı şekilde Haziran 2011’de Edinburgh’un 90. doğum gününü gösteriyor.

Düşük, Jubilee Tour’un İngiltere’nin bir bölümünü başlatan ticaretler için Mart 2012’de HM’nin yanı sıra HM’nin yanı sıra Prens Philip’e eşlik etti.

Jubilee River Pageant 2012’de.

2012 yılında rengini birleştirirken.

Sırasında Mart 2013’te Baker Street Station’a gidin.

Prens George’un Ekim 2013’te Vaftiz.

Ve rengin 2014’ü birliği.

Sandringham’da Noel Günü 2014’te.

Bir Mart 2015 hizmeti Afganistan’da görev yapanlara onurlandırıyor.

Haziran 2015’te rengini birleştiriyor.

Prenses Charlotte’nin Temmuz 2015’te Vaftiz.

Vaftizden resmi bir portre.

Bir Aralık 2015 Servisi, DUCHESS PRINCE Philip’in RAF hava öğrencilerinin onursal hava komutanı olarak işlevini yerine getirdiğinde.

Ocak 2016’da bir Sandringham hizmetinde, Gelibolu kampanyasının 100. yıldönümünü işaretlemektedir.

Queen’in Mayıs 2016’da Windsor’daki 90. doğum günü etkinliği.

Ayrıca Mayıs 2016’da bir Buckingham Palace Bahçe Partisi.

Haziran 2016’da Kraliçenin 90. doğum gününü anmak için Şükran Günü’nün ulusal bir hizmetinde.

Ve rengin 2016’yı birleştirerek.

Ertesi gün bir öğle yemeğinde Queen’in Haziran 2016’da 90. doğum gününü kutluyor.

Kasım 2016’da Anma Festivali.

2016 yılında diplomatik alım.

Ocak 2017’de Sandringham’da kilise hizmetlerine yönelik yöntemde.

Mart 2017’de İran Afganistan Anıtını açığa çıkaran, en sağda Prens Philip’i görüyorsunuz.

Ayrıca Mart 2017’de, Westminster Abbey’deki yıllık Commonwealth Günü hizmeti.

Bir Mayıs 2017 Buckingham Sarayı’nda Bahçe Kutlaması.

Haziran 2017’de rengiyi birleştirmede. Kraliyet Ascot 2017’de bir sessizlik anında, Londra’nın anısına ve Manchester Korku Saldırı’nın yanı sıra Grenfell Tower Ateşi’nde bir sessizlik anında gözlendi.

2017’nin hatırlama festivaline katılmak.

2017 yılında Sandringham’da Noel.

Dük, Sussex’in Mayıs 2018 Düğününün yanı sıra.

Ve Prenses Eugenie’nin Ekim 2018 düğünü.

Bu yayında gösterilmeyen olaylar, hem Prens Philip’in hem de Cambridge’in düşesinin (EPSOM Derby, Jartiyer, vb.) Fotoğrafları yoktur.

Aşağıda, Dük, Ağustos 2017’deki son özel kamu sözleşmesinde.

Ve Dük’ün son bir resmi, bu 2014’ten itibaren, Madalya’yı Almanya’da Haziran 2014’te İskoçya’nın Royal Aleti’ne sundu.

Bağlantı:

Kraliyet ailesinin Duke’nin hayatındaki ana sayfası burada; alt sayfalar, erken yaşam ve eğitiminde bölümler; HMTQ’ye eşlik olarak işlevi; Hayvanlarının yanı sıra himayeler; evliliği ve ailesi; Edinburgh Dükü ve Commonwealth; Silahlı kuvvetlerin yanı sıra.

Patricia Tiz’in Maclean’ın ölümcülü burada; Telgrafın obituary bölümü burada; Günlük postanın koruma bölümü burada; Robert Jobson’ın Akşam Temelleri için Ödemesi Burada; BBC’nin Obit burada; Guardian’ın Obit burada; New York Times itituary burada;

Merhaba koruma açılış sayfası burada; CNN’nin çevrimiçi güncellemeleri burada

Bir Vanity Fuarı Resim Galerisi burada; BBC’nin galerisi burada; Washington Post Slayt gösterisi burada; Bir şehir, ülke galerisi de burada; HELLO’nun ev fotoğraf galerisi burada

ÖZELLİKLERİ:

Washington Mesajı: “EPIC, Kraliçe Elizabeth II ve Prens Philip” arasında olası bir şekilde sevgi hikayesi ”

NY Times: “Prens Philip, Kraliçenin arkasında iki adım yürüyen adam”

Vogue: “Son beyefendi: Edinburgh’un on yıllarla kusursuz tarzının Dükü’ne saygı duyuyor”

Vogue: “Arşivden: Antonia Fraser, gelecekteki kraliçenin evliliğinin Edinburgh Dükü ile tanık olduğunu hatırlıyor”

New Yorker: 1947 Raporu, “Düğündeki bir ringi oturması” (kaydolma veya abonelik Req’d.)

18Save

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *