2000’lerin En İyileri Moda Trendleri

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu mesaj bağlı bağlantılar içerebilir. Kişisel Gizlilik Planımıza bakın.

Ahhh, 2000’li yılların hiçbiri çok yakın görünmedi, ancak bu yüzden uzakta. Destiny’nin çocuğu tarafından hayatta kalan tüm kelimeleri hala biliyoruz, ancak açılan sıcak bir pembe telefon oldukça antica görünüyor.

2000’li yılların stil fad’ları bize benzer şekilde vurdu. Bunların birçoğu bugün de çok önemli görünüyor. Diğerlerinin yanı sıra, çok değil. İşte yılların en kötüsünün en iyilerinin yanı sıra bir kaçının bir hatırlaması.

2000’lerin en etkili moda modelleri.

1. Yoga egzersiz pantolon

Hiç Loungewear’ın uygun olmadığı bir dünyada yaşadık mı? Açıkçası, özensiz görünmek, ancak bir çift eşofman ya da tozluk yerine yoga pantolonuna koymak için alternatife sahip olmak, herhangi bir yerdeki toplulukları geri almak için son derece ilgi çekici bir dönüşü içermektedir.

Ücretsiz Bireyler Bölümü Örgü Flared Yoga Egzersiz Pantolon, 39.97 $, Nordstrom Raf

Yoga pantolonları esasen on yılın ortalarında Pantolon du Jour olarak geldi ve her insanın en az bir paramın tamamladığı gibi hissetti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bugün hala doğru.

2. Bale Daireleri

2000’lerin ortalarında ayrıca her zaman değerli bale dairesinin geri dönüşünü gördü. Bir zamanlar çok neydi ve aynı zamanda modern bayan için de uygun olan şey, aniden bir sütun olmuştur.

Şanslı Marka Ayna Dans Apartman, $ 49.99, DSW

Bale Apartments, hepsi bir kerede güzel, hoş ve zekice hissettim ve aynı zamanda hem profesyonel hem de off-stating dolaplarına iyi uyuyordu.

3. Silahlı Kuvvetler Tasarımları

Ordu Etki Yıllarca yönünde, önceki yıllarda hüküm süren haşhaş tasarımlarından kısa bir kalkış olduğunda, yıllarca yönündedir. Silahlı Kuvvetler Bakışı, moda ileriye dönük bir dönüşe sahip çok daha sert, gevrek ve yaygara idi.

Dikişli camo askeri ceket, 79.99 $, ekspres

Montlar, cesur anahtarlar tarafından vurgulandı, çok ciddi botlar aniden günlük keşifler olarak geldi ve zeki pantolonlar gerekliydi.

4. Gladyatör Sandalet

Bu, gladyatör ayakkabısının bu anın yanı sıra hala etrafında olacağına inanıyordu? 2000’li yılların sonlarında başlangıçta başları döndüğünde, şüpheli bir model gibi hissettim. Aynı zamanda, standart bir dolapta gerçekten mantıklı olmak için karmaşık görünümlü olarak da iyidir.

Dansko Vivian Gladyatör Sandal, $ 89.97, Nordstrom Raf

Ancak tam burada biz bugün, Pazar kahvaltılarından ev manzaralarına kadar her küçük şeye harika ilgi gösteriyoruz. Gladyatör ayakkabısı, bir bale dairesine rahat bir seçenektir ve bir elbiseye küçük bir parıltı içerir.

2000’lerin en korkunç moda solması

1. Düşük katlı pantolon

Düşük katlı kotlar önceki on yıldan gelen bir taşıyıcıydı, Britney Spears gibi genç startletler ve ayrıca Christina Aguilera, onları tweens ve gençler için yenilik yaptı. Ve bundan sonra, ne yazık ki, 20-bir şey ve yukarı bakmayı memnuniyetle karşıladı.

Görüntü Kaynağı: Seattlepi.com

Alçak artışın dezavantajı? Onlar, zaman zaman biraz düşüktü. Öyleyse, duraklatmanız gerektiğini ve ayrıca gittiğin kalemi kapmak için esneme güvenliğini de düşünün. Bunu yapmanın, kesinlikle kırılganlığınızı kesinlikle göstereceğini kabul edersiniz– Ancak, yine de esnersiniz, çünkü kaleminizi geri almanız gerekir. Bundan sonra, kotunuzu en iyi yere tekrar değiştirmek için küçük bir çekme sağlamak zorundasınız.

Bu şekilde, çok fazla iş. Alçak kalkmaya iyi bir çekişme.

2. Tüp üstleri

Önceki on yıldaki ek bir artık, tüp üstleri 2000’lerin ortasında küçük bir yeniden doğuş yaşadı. Genellikle bir çift alevlenmiş pantolon için uygun bir arkadaş olarak ortaya çıktılar.

Fotoğraf Kaynağı: Flare.com

Fakat tüp üst hızlı bir şekilde karıştırdı. Günlük aşınma için yeterli esnek değildi. Ayrıca, aynı cazibe, eyalet, doğranmış bir ceket veya ceket olarak tutmadı. Yine de onları periyodik ünlülerde görebilirsiniz.

3. kamyon şoförü şapkalar

2000’lerin temalı kostüm olayıcısına giderseniz buna ihtiyacınız olacak! 39 $ için Amazon.com’da bir tane alın.

2000’li yıllarda hem erkekler hem de dişi donukkan şapkalar gibi gördüklermiş gibi gördük. Görünüm, punk ve patenci kültürlerinde gerçek önem taşımaktadır, ancak popüler, özellikle de benzerlik Madonna, Justin Timberlake ve Lindsay Lohan’da göründüğü zamandı.

4. Çok kısa Capri pantolonları.

Değişken seviyelere göre, Capri pantolonları, şimdi ve tekrar FAD sahnesine bakan bir klasiktir. Gerçeklik bilgilendirilir, sürekli olarak kırpılmış pantolonların stille kullanmanın bir yolu olacaktır.

Bunları bugün elde edebilirsiniz! Missme.com’a gidin ve onlara 90 $ yatırım yapmaya hazır olun.

Capris’in 2000’li yılları çok iyi ayarlanmamıştı.Dizin altında listelenmek için kısaltılan boyutu gördük ve ayrıca kesimler hantal ve nişansızdı. Bir şeyler daha da kötüsü yapmak için, JLO’nun ve Rihan’ın beğenileri, Wacky, göbek baring üstlerinin yanı sıra diz yüksek botlarıyla birlikte spor navlun varyasyonlarını ortaya koydu. Hepsi yanlıştı.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Modaista harcama planını bırakın!
E-posta *.

Kaydınızı onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü inceleyin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *