Kate Spade Çantalarınız sahte mi?

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Kate Spade Çantanız mı yoksa cüzdanınız mı? Eldeki endişe bu.

Oynak sofistike, Kate Spade New York’un korunmasının yanı sıra, 1993’teki markanın lansmanının, her kıtadaki kadınların markanın şık, faydacı hem de çok renkli torbalarla karıştırıldığını düşünüyor. Bununla birlikte, maliyet etiketindeki bir göz attığında, Fashionista’yı tarzı vs. Wise Harcaması ile uğraştığında, sonbahar yırtıcı, gerçek bir anlaşma için çok iyi bir anlaşmaya varabilir.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Tabii ki, hepimiz bir kadının tam fiyattan daha az olduğu için otantik bir Kate spade çantasını keşfedebileceğine inanmak istiyoruz. Bununla birlikte, bu kate kürek çantasının veya cüzdanın sahte olup olmadığını tam olarak nasıl anlayabilir? Tam burada anlatmanın beş yolu.

Kate Spade Sahte alanını alan 5 yol

1. Yer, konum, konum

Bir çanta partisinden, bir bit pazarından veya Chinatown ya da Santee sokakları gibi ilçelerden otantik Kate Spade’i alamazsınız. Torbalar, alışveriş merkezi kioskları veya açık artırma sitelerinde çantalar özür dilerim.

Kate Spade Perakendecileri her durumda ve her kıtada bulunur, ancak bunlar genel olarak mağazalar, lüks butikler yanı sıra Kate Spade mağazalarıdır. Bu perakendecilerden birinde prospektif satın alımınızı keşfetmediyseniz, bir sahte olduğunu belirtmekten önemsizdir.

2. Etiket

Gerçek bir Kate kürek çantasında, bir ülkeye sahip bir etiket çantanın iç kısmına dikilir. Aynı şekilde, torbanın önüne dikilmiş bir etiket olabilir. 2000 yılının, etiketin özel bir koleksiyonun bir parçası olmadığı sürece “Kate Spade New York” olduğunu göz önünde bulundurarak yapılan çantalarda. Bu durumda, isminin altındaki “on yıl” veya “Maira Kalman” gibi bir şey belirtecektir. Bu etiketlerden biri eksikse, kesinlikle bir sahtekarlık.

3. ters çevirin

Kate Maça Çantalarının altındaki büyük metal ayaklara dikkat edin. Büyük, sivri metal çiviler veya ayakların büyüklüğünden daha geniş, gerçek bir Kate spade cüzdanına bakmadığınız işaretlerdir.

4. Deja vu?

Bir tasarımcının çalışması gibi görünen her tür kate kürek çantasını sorgulayın. Dior, Burberry, Öğretim Görevlisi’nin yanı sıra diğer yüksek son tasarımcıların henüz bir Kate Spade etiketine sahip olanlara benzer görünen cüzdanlar kesin şeylerdir. Kate Spade, yarışmacının satırlarını asla kopyalarının yanı sıra son derece benzersiz bir tarza sahiptir.

5. Tasarım için bir göz

Renk blok cüzdanları, önündeki iki küçük cepli çantalarının yanı sıra sırt çantalarının dışına çıkarın. Kate Spade, bunları on yıl önce çok daha fazla yaptı. Şimdi bir tane görürseniz, sahte olması muhtemeldir. Gerçek olsa bile, büyük olasılıkla paraya değmez.

Gözlerinizi ilkbahar için ayçiçeği cüzdanlar üzerinde sahip olabilirsiniz, üstte, ayçiçeği baskıları, toile, kamuflaj, kravat boyası veya ünlülerin yüzleri ile baskılar. Kate Spade’in bu baskılarda hiçbir zaman çantalar tasarlamadığını anlayın.

Hala emin değil? Bir torbanın özgünlüğünden emin olmak için en basit yöntem, Katespade.com’u görmek ve çantayı web sitesinde olanlarla karşılaştırın. Kesinlikle olumsuz olmadığınız sürece asla ayrılma. Arama zaman alsa bile, en azından gerçek olanı bilmekle birlikte gelen rahatlığa sahip olacaksınız.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *