Flashback Fashion Cuma – Tuval Messenger Çantanının Yükselişi

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Editörün Notu: Bu gönderi başlangıçta, Nicole Kidman’ın tercümanda yaptığında BT torbası olan Belstaff Colonial Messenger Çanta’yasıydı. Ne yazık ki, tanınmış Belstaff çanta artık yaygın değil – ancak hala pazarlıkta benzer seçenekleri bulabilirsiniz! 2017’de buradaki ve şimdi bulabileceğiniz görünümlerin listesine ekledik.

2005 yılında, Moda Haftası günlük olarak, British Leisure Company Belstaff’ın çantasını ilan etti Yeni BT çantasıydı. Filmdeki gümüş ekranda, tercüman Fashionistas Dekanı ile tercüman, Nicole Kidman, bu overpriced tuval ve deri çanta, Barneys ve Berdorf’da yaklaşık 600 dolar civarında dolaşır. Bugün, SAKS 5. Caddesi’nde bir tane bulabilirsin, 595 dolardan önce fiyatlandırıldı.

Bu çantada bu kadar özel olan ne? İşlevsellik ölçeğinde ultra yüksek oranda. Dayanıklı tuvallerden yapılmış, her türlü kötüye kullanımla ilgilenir. Cepler Galore, tüm temelleriniz için size yer verir. Bu çantayı çantanız, iş çantanız veya haftasonenizi kullanabilirsiniz. Ve bu sağlam çantada, trendleri kovmak ve kendi yoluna gitmek isteyen fashionista için idealdir.

Messenger Çanta: Nereden Alınır?

Güne geri döndüğümüzde, yaklaşık 25 $ için eski Donanma’da benzer bir tuval çantası bulabiliriz – kesinlikle bir bütçe moda bulabilirsiniz. Bugün, bir Belstaff’a bakarsanız, iki cephede biraz daha esnek olmalısınız. İlk önce renk. Siyah messenger çanta ve yeşil olanlar Haki’den çok daha yaygın görünüyor. İkincisi, perakendeciye bir şansınız olabilir. Örneğin, muhtemelen bonanza, ebay veya Sears’taki rastgele satıcılardan satın almak için iyi olmalısınız.

Erkek Trendy Colonial İtalyan Tarzı Messenger Çanta Deri Sapanlar, $ 41.60, Sears

17 “Erkek Sömürge İtalyan Tarzı Messenger Çanta, $ 49.99, ModernManbags.com

Yeşil Tuval Askeri Messenger Çanta Ayarlanabilir Deri Kayışları ile, $ 69.99, Serbors

Nasıl stil yapılır

Etrafta aşınmış bir erkek torbası taşırken, ultra serin ve iyi, özensiz arasında çok ince bir çizgi var. Bu çizginin ultra serin tarafında sizi istiyoruz! Messenger çanta tarzınızı iyileştirmek için bu ipuçlarını deneyin:

Erkek torbanızı pazen, hacimli tişört ve kazaklarla veya kirli spor ayakkabılarıyla eşleştirmeyin.
Çok fazla şey taşımanıza gerek yokken bu çantayı almayın. Başka bir deyişle, bu şeyi sadece bir ifade vermek için taşımayın. Bunun yerine bir debriyaj için gidin.
, Özel donatılmış ve şık kıyafetler ile çantanızı eşleştirmek etmeyin.
iş günlerinde postacı çantası ilişkin erişim yapın. Bu resim: Teşekkür oturmayan bluz, kalem etek ve pompalarında. Saçların gevşek bir topuz kalmıştır. Bir sabah toplantıya yürümek ve messenger çanta dışarı dizüstü çekin. Odayı kendi.
Kalın tabakalar halinde paketlenmiş değilken Do, sıcak aylarda postacı çantası kullanın.

Son olarak, Netflix kadar çok daha stil ilham, ateş ihtiyaç ve bu çanta meşhur filmi izlerseniz!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *