Tatil Partisi Dönemi: Sizi Tatiller İle Alınacak Elegance Sırları

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu makale bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Derin nefes nefese kızlar, çünkü tatil kutlaması dönemi neredeyse altındadır. Meslektaşlarınızla, spor aktiviteleri, uzun süren akrabalar veya sonraki kapı komşuları ile anmaktayken, sırt sırta kutlama sahnesi sizi yıkayabilir – gerçekten on yıl daha yaşlı hissettiğiniz noktaya, 10 pound çok daha ağır ve Tam bir yabancıyla ek bir tartışma yapmak için 5 kat daha az ilgi.

Hepimiz oradaydık. Tatil kutlamaları sezonunun önemli bir engeli, zamanında kısa olmadığımızdır, ancak yine de en iyimize bakmak istiyoruz. Bu tatil kutlamalarının bir glam hissi verme eğilimindedir ve aynı eski, aynı eski görünme hakkı görünmüyor.

Ancak bu dış mekan katlı salonları poise (yani göz torbalarının yanı sıra birçok tarafın çeşitli göstergelerinin yanı sıra) ile gezinebilirsiniz.). Ortaklarınızın anahtarınızın ne olduğunu sorgulayan bu kolay Elegance yöntemlerini deneyin.

Tatil Etkinlik Süresi aracılığıyla taze yüzleşin

Serumun üzerine pus

Yaşlanma karşıtı rejiminiz size veya size karşı size karşı yardım edebilir. Stres zamanları boyunca, cildinizin daha fazla neme ve daha iyi bir savunmaya ihtiyacı var – Yine de doğrudan hızlı ve basit bir sistem gerektirir.

Geçmişte aslında purenergizer kapladık ve tercih edilen çekicilik sırlarımız arasında kalıyor. Bu akıllı 80 $ set, 3 susuz, cilt artırıcı serum ve derin ürün emilimini destekleyen bir NanoDiffUser’a sahiptir.

Tek yapmanız gereken, cildinizin belirli bir günde en çok neyin ihtiyaç duyduğunu belirlemek. Kolayca, cildiniz çok daha sağlıklı görünüyor ve ekstra canlandırılmış.

Tükenmeyi uzaklaştırmak

Yetersiz uyku, yüzünde ve gözlerinde biraz kabarık görünmesini sağlayabilir. Bu iltihap normal olarak lenf düğümlerinizden gelen boruları yanı sıra gözlerinizin etrafındaki havuzların yanı sıra yanaklarınızdaki havuzlardan kaynaklanan sıvıdan gelir.

Bir yeşim silindiri (Amazon’da 12 $), lenfatik bir masaj terapisini ve reklam detoksingini taklit ederek şişkinliği ele alıyor. Müthiş kaya silindiri de aynı şekilde kan dolaşımını artırır ve ayrıca harika, soğutma deneyimi sağlar. Bu faktörler için, bazı kadınlar bu ekonomik cihazın bu ekonomik bir mucize çalışanıdır.

Küçük bir şekil ekleyin

Gerçekten enfiye etmekten başka hissetmiyorsanız, sürekli telefon edebilirsiniz. Biraz şekillendirici yanı sıra vurgulamanın yanı sıra, taze yüzlü göründüğünüzü açlığın için bir looong yöntemi gider.

Şekillendirici olarak eski bir profesyonel değilseniz, boya-by-numaralı tarzı talimatlarla birlikte gelen bir paket satın alın. Bu, Shany tarafından yapabileceğiniz her şeye sahip olabileceğiniz her şeye sahiptir (uygulama fırçaları hariç) ve maliyet 35 ABD Dolarıdır.

Parti akşamından önce en az bir teknik çalıştırın. En iyi uygulamanın neredeyse görünmez olduğunu keşfedeceksiniz – eğer aşırı karşılaştırmayı görebiliyorsanız, aslında fazla abartmışsınız. Bu konuda çok daha fazlası için, 40 yaşın üzerindeki kadınlar için şekillendirme makalemizi görün.

Gözleri patlatmak

Kesinlikle hiçbir şey, sahte kirpiklerden çok daha iyi sarsılmaz, sadece onları nasıl elde edebileceğinizi belirleyebileceğinizi varsayar. Kirpik tutkalını anlamadıysanız, manyetik seçeneği deneyin. Her bir “kirpik”, doğal kirpiklerinizin üzerinden bir araya getiren bir dizidir.

Manyetik bir kirpik şeridin uzunluğu tipik olarak geleneksel bir sahte kirpikten daha kısadır. Onları gözünüzün dış tarafında kullanma veya bir seferde iki setin arttırılması ve koyulması seçeneğiniz vardır.

Onları yalnızca dış kenarda takarsanız, tüm doğal kirpiklerinize uyacak şekilde boyutu kesin. Fakies’ten aldığınız ekstra hacim bir bildiri yapmak için yeterli olacaktır.

Bling’i aklınızda bulundurun

Parti dönemi için bir dizi dizi dizi takılı satın alabilirsiniz, ancak parlak saplamaların daha iyi bir alternatif olduğunu iddia ediyoruz. Çiviler ekstra esnektir, yanı sıra, onları tekrar giyebileceğiniz yeterince rafine edilir. Eğer istediğiniz bir setiniz varsa, yapmanız gereken çok daha az kıyafet seçimi budur– ve ayrıca bunun sesini beğenmiyor mu?

Bu Chamilia Studs, listeyi kendine özgü rengileri için yapar. Ayrıca, her gün giyebileceğiniz bir aksesuar için en iyi fiyat faktörüdür.

Geçen günün saçlarına dokun

Saçınızı mükemmelleştirdiğinizde, ekstra bir günün kullanımını sağlamak için iyi bir anlam ifade eder. Bunu yapmak için tamamen kuru şampuan kullanmıyorsanız, başlamanın zamanı geldi.

Kuru saç şampuanı, eski bir saç modelini tazelemek için bir temyiz gibi çalışır, ancak aynı şekilde son derece zahmetlidir. Sonuçta kutlama kavramanızdaki dev bir aerosol şişesini tam olarak takamazsınız.

İyi haber şu ki, New York’ta Nunzio Saviano Beauty Parlour bir mobil versiyonu geliştirdi – tamamen kuru saç şampuanı lekelendi. Bu küçük insanlar hareket halindeyken bir cankurtaran, 22 $ maliyet değerinde.

Lütfen bu FIE’yi bırakınGelen kutunuzdaki Bütçe Planı Fashionista!
E-posta *

Kaydınızı onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *