Bu fantastik iç çamaşırı markaları bir bütçe planında

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

İç çamaşır kadar işlevsel olan birkaç şey var, bu da aynı şekilde moda anlayışınızın bir ifadesi olabilecek, onu gören tek kişi olsanız bile. Bu yüzden tercih ettiğimiz iç çamaşırı markalarımızı (tabii ki bütçeyle) seçtik.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

İç çamaşırı satın alma ipuçları

Toptan satın al. Kayakçılar için satın aldığınızda, büyük olasılıkla butiklerde bile toplu olursanız, en iyi teklifin sona ereceğini unutmayın.
Bir pamuk kasık arayın. Bu doğrudan 40 yıla yakın olan (bu çok fazla va-jay-jays) için kullanan kısa bir Haitisten olan jinekologumuzdan geliyor. Ne diyorsa yapıyoruz.
Ten rengi skivies satın alın. Londra’yı gördük. Fransa’yı gördük. Külotlarınızı gerçekten görmek istemiyoruz, bu yüzden lütfen iç çamaşırlarınızın çoğunluğunu et renkli külotlar üzerine geçirin.
Fiyatlandırılmış alışveriş. Evet, Hanky ​​Panky külotunu bir sonraki kız kadar seviyoruz, ancak bir çift iç çamaşırı için 30 dolar sadece saçma. Bölgesel Marshalls, T.j.maxx veya Ross (fantastik iç çamaşırları olan), ayrıca 5 $ ‘ın altında bir çift sevimli iç çamaşırı kepçe.

Bütçedeki en iyi beş iç çamaşırı markası için seçimimize göz atın.

Bir bütçeye en iyi iç çamaşırı

Tarih Gece İç Giyim: Victoria’nın Sırrı

Victoria’nın hileti oldukça saucy bir üne sahiptir, ancak kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinirseniz sayılmaz. Katı baskıların yanı sıra katılar, 25.50 dolara sadece 5 $ (veya her biri 9.50 $ – 10,50 $) yanı sıra, aynı şekilde giyim altında süper gurur verici olan bir dizi kesimdedir. Dantel sırtları ve daha düşük yükselişler gibi seçeneklerle cinsellik bölümünü açın.

Rahat iç çamaşırı: Hanes

100 yıldan fazla bir süredir, Hanes, kadınların yanı sıra erkekler için de iç çamaşırını yapıyor. Süper konforlu geleneksel beyaz külot, bikiniler, hi-cuts, çocuk şortları, hipsters ve thongs, hedef veya Wal-Mart’ta üç (9 dolara) veya altı (11 $ için) paketler halinde satın alınabilir. Nefes alabilen malzemelerde ride-up, konforlu belbandları arayın.

Günlük iç çamaşırı: jokey

Jokey, nöbeti özetlerin hattından uzun bir yöntem geldi. Feminin ile pratik arasında bir denge yaptılar. Thongs’dan çocuk şortlarına ve aralarında ne olursa olsun, nokalar, paisley gibi yapraklar gibi onlarca desen var. Markalar, 19.50 $ veya 22.50 $ ‘lık aralıklarla tam fiyatla arasındadır, ancak bunları sık sık temizleyebilirsiniz.

Tatlı iç çamaşırı setleri: Aerie

Bazılarımız, sütyeninizi veya kaşkorolenizi iç çamaşırlarınıza eşleştirmeye sıkı bir şekilde ısrar ediyoruz. Set almak istiyorsanız, Amerikan Eagle’nin hattı Aerie’nin son derece oldukça seçenekleri var. Hafif yastıklı sütyenler bol miktarda destek sunar, ayrıca iç çamaşırı stillerinde onlarla eşleşecek birkaç seçeneğiniz vardır.

Şekillendirici: Sara Blakely’nin varlıkları

Günlük iç çamaşırlarınızı şekillendirmenin yanı sıra, SPANX’in yaratıcısından daha az pahalı çizgiden oluşan bir miktar beklemenin yanı sıra, varlıklar, Dolarınızı gerçekten gerebilir. Sırf Külotlu (24 $) için orta derecede (14 $), dantel kesilmiş bir yanak peek (22 $) için inanılmaz derecede bir külot için (22 $), (22 $) için (22 $), (22 $), (22 $) (23 $) için genel bel kontrolüne inandırıcı bir şekilde destek seviyesini destekleyin. ).

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *