Tarzda saati söyleyin – en iyi saatler, 50 $ ‘lık kadar

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Saatleri severim! Tabii ki size saat kaç olduğunu söylüyorlar, ancak saatler aynı şekilde şık, eğlenceli ve çok yönlüdür. Sezonu kutlayan beş yaz saati için yüksek ve her şey fiyatı 50 $ veya daha az fiyatlandırılmıştır. Bu tam olarak ne kadar mükemmel?

Uygun fiyatlı yaz saatleri: En iyi seçimler

Güzel çerçeve

Kadın Mavi Çerçeve Örgü Bant İzle, 19.99 $, Kohl’s

Bu parça, yüksek kaliteli bir his vererek, bir ağ gümüş bandının yanı sıra bir Mavi Çerçeve ve Mavi Çerçeve’ye sahiptir. Şık tarzı, bu iş veya oyun için çok daha cilalı kıyafetleriniz için iyi bir seçenek haline getirir. Her türlü yükseltilmiş uzun kollu tişört veya kazak ile iyi bir şekilde eşleştirirken, bir LBD ile bir kristal bileziğin yanı sıra bir görünüm bile olabilirdi.

Neon deyimi yapımcısı

Kadın Turuncu Kayışı İzle, 30 $, JCPenney

Neon Portakal şimdi en iyisidir, ancak mevcut gardırobunuza eriyen en kolay renk değildir. Tam neon gitmeye hazır değilseniz, birkaç temel aksesuar, geçen yılın kıyafetini son derece “şimdi” bir şeye dönüştürebilir. Küpeler, boynu eşarp, oje, ayrıca – programın – bir saat mükemmel seçeneklerdir. BOLD yanı sıra parlak, bu kronometre, bir yıl önce kontrol edilen blazer giydiğini hiç kimsenin hiç fark etmeyeceğini fark etmeyecek.

Altın tonlu gitmek

Dokuz West Goldtone Bilezik İzle, $ 27.57, Amazon

Bu altın tonlu parça daha sıcak cilt tonlarını da ötedeğer, aynı zamanda bir açıklama yapar. Styling, takı ile zaman parasının yanı sıra bir şey gibi hissediyor, bu da diğer aksesuarlarda minimum olacağınız anlamına gelir. İşe ya da bir tarihte giyin – her iki şekilde de zaman çizelgesine stilde yapışacaksınız.

Benzersiz unisex

Lastik bant ile tko unisex spor saati, 15,99 $, Amazon

Aktif Bayanlar, kötüye kullanıma dayanan bir saati gereksinimi. Bu tüm lastik tarzı faturaya uygundur, ayrıca büyük, kolay okunması kolay bir yüze sahiptir. Kırmızı, mavi ve siyah da dahil olmak üzere birçok renkte sunulmaktadır. Yine de Brown ve Blue Combo, sportif görünümlü bir sersemletmeyi sağlar, galeri için de bir egzersiz için hazır olan gal için idealdir. Bu saati plajda tercih ettiğiniz parlak renkli atleisure parçaları ile giyin.

Günlük sürücü

Saatler, 24.99 $, H & M

Gri’nin yanı sıra Gül-Gold Style, bu izle, altın ya da gümüş takılar için bir tamamlayıcı olarak, günlük kullanım için basit bir seçim yapar. Nötr nötr tonlar sayesinde, minimalist stillerin yanı sıra, bu ucuz saat çok yönlüdür. Kot pantolon ve düzenli tişört ve hafta içi giydiğiniz bu güç fitiyle evde en iyi şekilde görünecek.

Bu yazıyı seviyorum? Obaku Watch incelememizin yanı sıra bir tahta saatin yanı sıra bir tahta saatin nasıl tarandığı hakkında kısa makalemizi görün.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *