Gerçek İtiraflar: Neden hepimizin erkek dergilerini okumanızı

paylaşıyoruz

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Mag’larımı seviyorum ama erkek arkadaşımın mags’lerini daha da çok seviyorum. Her ikisi de bir tembel Pazar günü başladı, ikimiz de onun kanepesine on, hemşirelik Gatorade ve Bay Savaşçılar bay atın.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

İkimiz de yarı izliyoruz TV: iPad’tiydi ve aylık Bon Appetit dergisimi sindirmeyi yeni bitirmiştim. Ve ben sıkıldım – sadece TV izlemek bu çoklu görevleyici için yeterince eğlenceli değil. İleri eğilerek, dünün kağıdından birkaç dilimlikten yakalandı.

“Esquire? GQ? Sen .. bunları okudun mu? ”

“Tabii ki. İlginçtir. ”

Yarı meraklı ve yarı şaşırmış, geri oturdum ve bir gitti. Sana yapıldığı gibi. İşte neden:

Neden erkek dergilerini okumak güzel!

Ne giymek. Dürüst olalım, elbisiz erkekler içindir, ama moda kadınlar içindir. Yaz aylarında babydoll elbiseler hakkında gerçekten ne düşündüğünü bilmek ister misiniz? Bu sevgiliye kot pantolon? Saçında tüyler mi? Erkek dergileri tüm sorularınızı dürüstçe cevaplayacaktır. Sadece 12 sütun gibi makaleler arayın, göz alıcı olanı hakkında fikirler için asla unutmayacağız ve New York Moda Haftası.

Ne yemeli. Biz iyi çıplak bakmak isteyen sadece olanlar değiliz. Hepimizin bildiği gibi, yüksek protein ve alçak karbonhidrat ve şeker yemekleri, yağları kesmek, kas inşa etmek ve şişirmek için gidecek yoludur. Bu hem erkekler hem de kadınlar için gidiyor – öyleyse ne yenir? Erkeklerin yemek yapmayı sevdiğini, sizin için daha fazla yapmak istiyor ve sadece et ve patateslerden çok daha fazlasını yemek istiyorum. Bu yaz salatası tarifini okuyun ve ilham alın.

Onun hakkında. Bazı durumlarda adamlar basit, diğer zamanlar – nerede başlayacağımı tam olarak bilmiyorum. Tabii ki, hepimiz genellemelerden temkinliyiz, ancak bazı durumlarda bir istisna ile uğraşmadığımızı bilmek güzel. Şu anda, yalnız olmadığı gibi hissetmesi için tasarlanmış makaleleri seviyorum, ama aynı zamanda bayanları “ha mı” diyen bir şeyi gördüğümüzü / söylemesini / yaptığımızı gördüğümüzde yardım ettim. EAQUIRE’in normal olup olmadığını nasıl söyleyeceğinizi kontrol edin.

Politika, Haberler vb. Evet, bilmeniz gerekir. Ve eğer umursamıyorsanız, en azından Hedef veya Richard Sherman’ın en son rantındaki en son güvenliği ve güvenlik ihlalini getirdiğinde doğru bir şekilde başını sallayacak kadar iyi biliyorsanız. Esquire’ın günlük siyaset blogunu seviyorum. Kısa, tatlı ve sadece, erkeğinizin henüz bilmediği bir şeyle onu şaşırtabilecek kadar rastgele …

Ta-da! Tıpkı böyle, diğer yarının perspektifine sahipsin. Seni bu kadar çok şey yapar, eh?

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *