Düşes, Galler Angagements

için bazı eski favorileri geri getiriyorYaka, ön dartlar, bir orta geri havalandırma, yanı sıra kabartmalı şaft düğmeleri. Aşağıda, 2017’de bir kez daha olduğu gibi Kate’deki parça.

Bugünün gezisi, düzenli ayakkabı rotasyonunun bir parçası olan bir çift botun iadesini getirdi. Bir süre Kate’de görülmeyen Aquatalia ‘Rhumba’ platform botlarından bahsediyoruz. Stil, 3.4 “yığılmış topuk (platform neredeyse bir inç, böylece yürüme yüksekliğinin 2.6” olarak söylendiği söyleniyor); Botlar aynı şekilde Aquatalia’nın kaymaz kauçuk tabanını işlev görür. Çağdaş stil Kate’nin çiftiyle aynı olmasa da, sağ altındaki orijinal stilin yanı sıra soluncu versiyonun yanı sıra sağda (695 $) gösteriyoruz.

Düşes aspinal midi mayfair çantasını (645 dolar) taşıdı.

Çanta, ayırt edici bir Croc Print’te yapılır, ayrılabilir bir kayışın yanı sıra, markanın öndeki imza kilidi kapağına sahiptir. Çanta 6.2 “x 8” x 3.5 “derinliklerini ölçer. Londra’nın aspirinde gösteriyoruz; Ayrıca ABD’deki Orchard Mile’de aynı şekilde 645 dolar. Pazarlık maliyeti, çantanın 540 dolar olduğu görülmektedir.

Kate’nin saçı at kuyruğundaydı.

Ve kiki McDonough sitrin damlalarını giydi.

Şimdi Kate’nin ikinci kıyafeti için.

Yeni bir ceketteydi (en azından bize), Navy Colorway’de Truva Londra (470 $) tarafından balmumu parka.

Ceket, kuru balmumu kaplamalı% 100 pamuktan yapılmış, hafifçe tanımlanır. Clothed bir belinin yanı sıra, birçok cepli, birçok cepte bulunur. Hızlı ceket kimliği için Middleton Maven’e teşekkürlerimiz. Kate, aynı şekilde bir haki renginde parçaya sahiptir.

Yaka alanına bakarsanız, Duchess, Parka’nın altındaki Barbour Longshore kapitone yastıklı ceket (£ 160) giyiyordu.

Bu, Kuzey İrlanda’da Şubat ayında gördüğümüz bir parça.

Soğutucu günlerinde hafif bir sıcaklık sağladığında, parça hala açık ve ülkede bir sonraki ve aynı şekilde sınırlı boyutlarda sunulur. Kate, aynı şekilde penelope chilovers botlarını giydi.

Bugünün Bebek Sussex’in dünyaya tanıtılması konusundaki tüm detaylar için Meghan’ın giydiği şeyin üzerine geldi!

VİDEO:

Bu ilk video yaklaşık: 45.

İkinci video yaklaşık 3 dakika, tümü plaj ziyaretindendir.

Bağlantı:

Şirketin web sitesini görmek için Halen Môn Anglesey Sea Tuz bağlantısını tıklayın; Facebook sayfası burada ve burada Twitter beslemesinin yanı sıra

RAF Valley web sitesi burada;

Anglesey Bölge Konseyi Sitesi burada; Bir Facebook sayfası burada; Twitter Burada beslenir; İşte Sayfa İşte Sayfası

538Save

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *