Paleo-Duro.

Bu, DURO OLOWU elbisesinin tarih öncesi mağara boyama versiyonu gibi değil mi? Vee’deki alçakgönüllülük panelini not edin – bu, bir kez daha olduğun gibi gerçekten işaretler.

Çizgili versiyonun etkisini gerçekten beğendim, elbette, çizgili çizgili bir elbise maçında çizgileri yapmak çok daha kolay ve onları çizdiğinizde harika görünmüyor. (Bu nedenle, normalde, hareketli bir aracın tekerleğinin arkasındayken, tam olarak tam olarak çimler şeridi / örgü / trim vb. Tam olarak ne kadar çok şey varlığını anlamaya çalıştığım zaman çok zaman harcıyorum. İstenirdim, söyleyerek, basit bir genişlikte, daha sonra çizgilidir. Sonra çizgilidir. Gittiğim yere ya da arka koltukta birileri, ona bir hikaye, bir hikaye “elbiseler hakkında değil!” Diye sorduğumu talep ediyor. – Fuar olmak için, sadece bir kez denedim.)

Her neyse, bunu Café-Au-Lait ile Kafe-Au-Lait ya da Bantlar gibi siyah hafif ketenlerde yazın, tabii ki cilt tonunuza bağlı olarak. Veya, bunlar için, bunlarla birlikte, beyaz olarak çok renkli çiçek temaları olan beyaz olan zarif dikiş makinelerinde. Aynı şekilde bir Madras ekosmasında fantastik görünür, beyazın bantları ile veya aynı ekose açılarda çalışır.

Bu seçeneklerin herhangi bir türünün size cazibesini incelerse, bu desen (B34) bu kadar bağbozumu modellerinde 22 dolardır. Bu arada, aramaya devam ediyorum.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Seersucker Elbise, Comisedjuly 24, 2008 ile 42 yorum
13, 2006 İsveç’teki süpürgelik
Japon Malzeme Alışverişi: TomatoAgust 4, 2008

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *