Ünlü Stili Yapılandırıldı: Penelope Cruz

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Yeni Anne Penelope Cruz’tan daha muhteşem bir türe sahip değil. İspanyolca çekiciliği çok çarpıcı, fotoğrafı, İspanya’daki neredeyse her plastik cerrahın ofislerinde fiziksel mükemmelliğin temsili olarak kapatılıyor.

Filmleri için Penelope’u severken (onu korsanlarda görmek için sabırsızlanıyorum!), Şık tarzı için onu çok daha fazla seviyoruz. Onu taklit etmek için burun görevi almak zorunda değilsin. Penelope’nin cilalı görünümlerini yakalamak için çok daha basit ipuçlarımız var.

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Kanal efsanevi sirenler

Fotoğraf: Sara de Boer / Retna | Fotoğraf: Steve Granitz / WireMage

Press’in Penelope Cruz’u Grace Kelly’den Sophia Loren’e kadar her ekrana göre düzenli olarak karşılaştırmanın birincil nedeni, onlar gibi elbiseler. Oscar kazanan oyuncu, 50’lerin yanı sıra 60’ların yanı sıra, yıpranmış olanlara benzeyen vintage elbiseleri de seviyor. Sweetheart necklines, zarif döküm ve a-line elbiseler ile aynı şeyi yapabilirsiniz.

1. Pisarro Geceleri Boncuklu Mesh Tiered Kıyafeti, 218 $, Nordstrom 2. A.B Allen Schwartz Dantel Kıyafeti, Bluefly.com’da 244.99 $

Kırmızı giyin

Fotoğraf: Jimi Celeste / Patrick McMullan | Fotoğraf: Frazier Harrison / Getty Images

İspanyol ithalatı, egzotik temyizden beri Hollywood güzellikleri arasında göze çarpıyorlar. Penelope, dünya çapında cazibesi için hatırlamasını sağladığı bir yöntem, cesur bir kırmızı elbise ile. Sonuçta, İspanyolcadır, yanı sıra hangisinin kırmızıdan çok daha egzotik olabileceği gibi?

3. Adrianna papern bir taşıyıcı jersey elbisesi, Nordstrom’da 148 $. 4. Splurge: Theia Kırmızı İpek Elbise, Bluefly.com adresinden 417 $

Örtmek

Kredi: Eric Charbonneau / WireImage | Fotoğraf: Patrick McMullan

Bir ton cildin gösterilmesiyle “seksi” olarak ilişkilendirmeye geldik, ancak Penelope’un düzinelerce fotoğrafını incelediklerinde (bizim gibi), her zaman kapsandığını fark edeceksiniz. Tabii ki, kendisi gibi kıvrımlı bir kadın, bir takım boynunda olmadığı sürece gizlenemez, aynı zamanda bazen kırmızı halıda uzun bir yarıkta yürürken, ancak bu konuda. Penelope, figürünü cildin barzalamasında olmadığını gösterir, ancak tamamen şekline tamamen yerleştirilmiş kıyafetler halinde. Onun Dersi? Terzi, terzi, terzi.

5. Donna Ricco Kılıf Elbisesi, 138 $, Nordstrom6. Yay arka kılıf elbise, $ 70, beyaz ev siyah pazarı

Kumaşların yanı sıra zayıflama şekillerini seçin

Fotoğraf: Kyle Rover / StartRaks resim | Fotoğraf: Jason Merritt / Getty Images

Penelope, baskılar veya hektik siluetleri umursamıyor. Neredeyse ne giydiği her şey, sağlam bir renk, bel zayıflama, bacak uzama topluluğu. Niye ya? O büyüklüğü değil çünkü 00. Penelope her zaman birden daha fazla yerde düzgün vücutlu olmuştur ve şimdi bir bebeğim olduğu gibi, daha çok şehvetli olduğunu, (ve muhteşem görünmüyor mu?). Baskılar Bir figürü toplu eklerken, katılar temiz çizgiler üretir. Seçeneği kılıf elbiseleri vücudunu uzatırken, a-line giysileri orta bölümünü küçük görünür. Aynı ilkeler sizin için çalışıyor.

7. Elizabeth J Black Kılıf Elbisesi, 97 $, Bluefly8. T Çanta Uzun Elbise, 194 $, Shopbop

Bakışını seninle vurgulamak, iyice görünüyorsun

Fotoğraf Kevin Mazur tarafından – © whereimage.com

Bazı nedenlerden dolayı, İspanyol halkının doğal olarak inanılmaz derecede bronzluk olmadığını keşfetmek için çok sayıda insanı şaşırtıyor. Doğru, hava durumunun daha sıcak olduğu alanlarda insanlar, daha uzun zamandır güneşte daha fazla zaman geçirme eğilimindedir, ancak bize bağlıdır, Penelope Cruz bronzlaşmış değildi. O parıltayında çalışıyor, tıpkı ipeksi pürüzsüz kilitlerinde hem de kusursuz ciltte çalıştığı gibi. Eğer onu seviyorsan, neden bu şekilde çalışmıyorsun? Biraz güneşsiz bronzlaştırıcı yanı sıra yumuşatma serum uzun bir yol. Mimik derisinin yanı sıra aynı zamanda size giydiğin her ne Penelope kıskanılacak görünüyor yakalamak edeceğiz gibi saç.

9. Neutrogena Micomist Güneşsiz Bronzlaştırıcı, Walmart10 8 $ püskürtün. Tresemme, $ 4.39, Buy.com Sprey yayabilir

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *