Makinenin önerdiği perakende fiyatı (MSRP)

paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Makinenin perakende satış fiyatını önerdi (MSRP), yapımcının perakendecinin bir öğeyi satması gerektiğini önerdiği fiyattır. Mağazalar arasında, özellikle marka isimleri, özellikle marka isimlerinin fiyatlandırılmasını denemek ve dengelemek için yaratılmıştır.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Müşterilerin bilmediği, yapımcının perakende satış fiyatının her zaman sabit sayılara veya herhangi bir formüle bağlı olmadığıdır, bir üreticinin bir öğenin MSRP’sini nasıl hesaplaması gerektiği ve bir sürü vakada yapıcının ne olduğunu düşündüğü şey. noktada, tasarımcı tişört. Tasarımcı tişörtleri yapmak için kullanılan süreç ve materyaller, HANES marka tişörtünüzü yapmak için kullanılan süreç ve malzemelerle aynıdır. Aslında, birçok tasarımcı etiketi tişörtlerini Amerikan giyiminden satın alıyor. Yine de, MSRP tasarımcının gömleğinde 50 $ + olabilir ve bir mağaza bile daha fazla satabilir. Niye ya? Çünkü tasarımcı etiketi için çok daha fazla ödeyeceksiniz.

Alt satır, bir şeyin sadece sizin, dükkanın ve arkadaşlarınızın sizin için ödemeye hazır olduğunuza değer olması, üreticinin veya mağazanın fiyatlandırmasının söylediği şey değil. Seni düşünmenin zor olduğunu biliyorum, tüketici fiyatlandırmanın kontrolünde, ancak piyasaya sürülen bir toplumda, sürücü koltuğundasın. Bununla birlikte, fiyat çok düşük olursa (Merhaba Saks Beşinci Cadde), malların satıcısının öğeyi satması / yapması için karlı olmayacaktır. Böylece çok önemli olan anlaşmayı puanlamak ve işleri canlı tutmak arasında bir denge bulmaktır.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *