İyi bilinen karakterlerin modern yaşamını gösteren

Tanınmış karakterler ‘Yaşıyor Yeniden yorumlandı
Yaratıcılık bir ilacın cehennemidir.
En iyi yanı, bir kez sahip olduğunuzda, sınırsız merak arzında olmasıdır.
En kötü yanı nadiren bir orta zemin olması: var ya da almıyorsunuz. Onunla doğdunuz ve sadece iyi bir şekilde kullanmak için sadece birkaç mükemmel.
Bu nadir durumlardan bazıları Chow Hon Lam, Gregory Masouras veya Alvaro Gech gibi yetenekli illüstratörler tarafından bize güzel bir şekilde sunuluyor. Karikatürlerden veya çok kahraman filmlerinden tanınmış karakterlerin kolay şeyler yaptığı bir tür paralel evreni yeniden hayal ettiler. Her tasarımcı karakter üzerine kendi tarzını izler. Ve sonra komik bir etki yaratmak için onları modern durumlara yerleştirir.
İlk olarak, sektörde en çok uçan fare olarak bilinen Chow Hon Lam var. Malezya formu olan bir tasarımcıdır ve Nike, AirAsia Airlines veya Dave Matthews Band gibi tanınmış markalarla işbirliği yaptı. Dizisi, güçlerinde seçilen spor yapan aksiyon kahramanlarını yeniden yaratıyor:

Bir sonraki illüstratör bir Disney ve Game of Thrones hayranı. Gregory Masouras, karakterler arasındaki fiziksel benzerlikleri göz önünde bulundurarak bu fantastik karışımlardan sorumludur:

Büyük bir moda hayranı olduğu için, muhteşem bir sonuç için parlak moda dergilerinin kapaklarına inanılmaz Disney bayanlar (ve bazı beyler) ekledi:

Ve hala bizim tarafımızda yaz olacak kadar şanslı olduğumuz için, bu sefer Alvaro Gech’in izniyle ortak ortamlarda başka bir dizi tanınmış karakter seçtim. Pop kültürü parodileri bize yaz kıyafetlerinde nasıl görüneceklerini gösteriyor:

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *