Bogo, GWP & Faydaları: 5 Ultimate Harcama Planı Hediye Fikirleri

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu makale, ortak web bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik planımızı görün.

ABD’deki yetişkinlerin% 14,2’sinin tatil hediyeleri için ödeme yapması için kişisel sahipleri sattığını fark ettiniz mi? Ayrıca, daha da beklenmedik, ABD’nin% 4,6’sının% 4,6’sı tatil hediye veren tatil için kredi aldı! Bu şaşırtıcı satın alma istatistikleri, ThatsweetGift’in yüzlerce birleşik devletin anketinden ve U.K. müşterilerinden geliyor.

Bu yıl, bilerek çalışan bir tane (Bogo), Hibe Satın Alma (GWP) ve Taahhüt Teşvikleri Puanları sunan bir tane (Bogo), Hibe Satın Alma (GWP) ve Taahhüt Teşvikleri Teklifleri Alınan Tatilinizi Alınan Dolar Satın Alma Aslında ihtiyacınız olmayan tamamen ücretsiz şeyler toplamak için onları kullanmak).

Nakit almaktan açık kalmak için yeterince korunamazsanız, hediyeler yerine gülümsemeler, sarılmalar ve ayrıca kartlar vermeyi düşünün. Sevdikleriniz kesinlikle anlayacak. Başlamanızı elde etmek için bazı fikirleri paylaşacağım, aşağıda listelenen ilk 5 bütçe planı hediye konseptlerimle.

Sadece Bogo ve GWP nasıl kullanılır?

Bogo’yu çalıştırabilirsin ve GWP iki şekilde sağlıyor:

Bilerek, birinin fiyatı için iki hediye ile sona ermenin yanı sıra edinir.
Kesinlikle kesinlikle satın aldığınız bir şeyse, kendiniz için hediye tutun.

Bu bağlılık faktörleriyle ilgili

Sadakat Teşvik Puanları, sadece faktörler için zaman gerektirdiğinden, lehinize çalışmak için biraz daha fazla hayal gücü olur. Yöntemim bu sezon puanları kazanmak ve daha sonra onları tatil için ve ayrıca doğum günü kutlamaları için onları kullanırlar. Bu 3 uyarısı ile iyi çalışır:

Faktörlerinizin expiry ve itfa kurallarını bilir.
Ayrıca yayılmayı da elde etmeyin. Aynı anda beş farklı programda faktör kazanmak zordur. Devralmalarınızı mümkün olduğunca birleştirin, böylece birkaç programda maksimum faktörler yapıyorsunuz.
Düzenlemek. Hesapta bir yerde otururken 50 dolar değerinde faktörün olmasını ihmal etmek çok kolaydır.

Şimdi, az bir satın alma fikirleri için, aşağıda en iyi bütçe mevcut kavramları için 5 seçeneğim.

5 Bütçe mevcut öneriler.

1. Algenist Radiance & Go Package + Maliyetsiz Kılavuz.

Algenist Radiance ve GO Seti 35 $ için herhangi bir makyaj aşığı için değer bakımından zengin bir hediye yapar. Üç parçalı koleksiyon, bir göz yenileme balsamı, aydınlatıcı düşüşler artı bir nemlendirici pis– daha pürüzsüz, ekstra bile tonlu ciltler için.

Ulta Beauty’teki paketi edinirseniz, ücretsiz bir algenist renk düzeltme kılavuzu alırsınız. Hiçbir kişi, bu kılavuzu donanıma girmeniz için tekrar tuttuğunuzu kesinlikle anlayamaz.

2. Bogo Opi Tırnak Gölgesi.

Tırnak parlatıcısı, 10 yaşından büyük aile üyelerinde hemen hemen her bayan için muhteşem bir çorap glutton yapar.

Benim seçimim, Brezilya koleksiyonundan çalışırsanız Opi Toucan. Zengin Mercan, günlerinizi bu (Zaten uzun) kış aylarında yoğun tutmak için kesindir. Bunların yanı sıra, birinin size rengini sorduğunda, onlara yaşayan resiflerin, Pantone’un 2019 yılının rengi olduğunu söyleyebilirsin.

3. Michael Kors Koku + Ücretsiz Tote.

Macy’s, bir bütün “satın alma ile hediye” teklifleri var. Mağazanın Teklifleri sayfasına göz atarsanız, kesinlikle çok sayıda koku markası adının tamamen ücretsiz bir pabucu veya satchel’i satın alarak sunduğunuzu göreceksiniz. Neyin neyle ilgili olduğundan emin değilim, yine de benim seçimim Michael Kors pazarlık ..

Tercih ettiğiniz Michael Kors kokusuna 104 $ ya da daha fazla harcıyorsanız, altın alışveriş çantası ücretsiz olsun. Artık kokuyu sunabilir ve aynı zamanda tote tutabilirsiniz, ancak teklif bana tam tersi olur. Kontrol listemde 100 $ hediye alan çok fazla insan yok ve koku başkası için satın almak zor.

Yine de büyüleyici bir alışveriş çantası? Bu, meslektaşları, nöbetçi komşular için harika bir hediye ve başka ortaklar, çok iyi anlamadın.

4. Bir tane satın alın, bir banyo bombası + sadakat faktörü edin.

Faz Dükkanları, bir giyim mağazası için gördüğüm en iyi taahhüt programlarından birine sahiptir. Rutin bir stil daire katılımcısı olarak, nasıl ödediğinize rağmen tüm satın almalarda% 5 geri kazanırsınız. Ayrıca, sahne mağazalarınızı kredi kartınızı kullandığınızda,% 10 kazanacaksınız! Şu anda ben büyük bir mağaza kredi kartlarının bir takipçisi değilim, ancak sadece% 10 ödül için bir sahne kartı elde etmeyi düşündüm.

Kesinlikle, tekrarı bir sahne alıcısıysanız, sadece iyi bir anlam ifade eder. Ayaklarınızı, banyo bombalarında bir Bogo pazarlığı ile sadakat programlarında nemlendirebilirsiniz. Doğum günü kutlama pastanından lavanta bölgelerine kadar sayısız kokudan birinden seçim yapın. Ayrıca Bogo’nun ne olduğunu anlıyorsunuz – eşinizin annesi için bir tane ve sizin için bir tane.

5. Ücretsiz Mac Maskara.

Tamamen özgür bir maskara alma şansım olduğunda, üzerine atlarım. Bunun nedeni budur. Maskara 2 Temyiz PR’den sadece biriHer gün kullandığım zamanlar. (Diğeri kaş gölgesidir.) Ayrıca evinizi doğal olarak terk edersem, hala maskara giyerim ..

Öyleyse doğal olarak, tamamen ücretsiz bir maskaradan oluşmayı diledim. Nordstrom’a gidin ve ayrıca siyah, tamamen tamamen ücretsiz olarak tam boy güçlü ve kötü bir kirpik maskara elde etmek için 45 $ değerinde Mac ürününü satın alın. 45 $ limitine ulaşmak için, Mac’in parlak güzel şeyleri deneyin Göz fırçası 49.50 dolara ayarlandı.

Kaçırmaya çok cazip olan her türlü bogo veya GWP kullanımı ile karşılaştınız mı? Yorumlarda paylaşın!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *.

Kaydınızı onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü inceleyin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *