Haftalık Haber Güncellemesi

Town & Country, Queen Letizia’nın tüm zamanların en iyi görünümüne bakarken, Vogue Meghan Markle’nın en iyi yaz görünümlerinden 8’e baktı.
Emekli kadınlar için bir dergi olan Luster, tarzlarının yıllar boyunca nasıl değiştiğine bakıyor. (Tavsiye eden okuyucuya şapka ipucu!)
Washington Post, patronunuzun iş mesajlarınızı okumasını nasıl önleyeceğinizi tavsiye eder.
Fortune, Gen Z’nin maaş verilerini paylaşmak için nasıl bu kadar rahat olduğunu araştırıyor. Buradaki uzmanlardan alınan tavsiyeler: “Git en uzun, en beyaz ahbap bulun” ve maaşını sor. ”
Harper’ın sergisi, 40 yaşını taşıyan binyılların nasıl görüneceğini düşünüyor.
NYT, bu kronik ağrı biçimi yaşayan 10 kadından 1’ine rağmen, endometriozf semptomlarının neden reddedildiğini araştırıyor.
Kesim, bir eczane size kürtajla bağlantılı ilaçları reddederse ne yapacağını tavsiye eder.
Güç antrenmanı ile ilgili en yeni verilere gerçek basit görünüyor: Haftada sadece 30-60 dakika hastalık riskinizi düşürüyor. (İşte spor salonu olmadan yapılacak en iyi kuvvet antrenmanı programları hakkındaki son tartışmamız.)
Bazı iyi haberler: CNN’ye göre, kadın adayları 2022 ara sınavlarda kayıtlar koyuyor.
Haftanın kahkahası McSweeney’den: “Tutma sürelerimizin tamamen öngörülemez olduğu Perimenopause Yardım Hattını aradığınız için teşekkür ederiz.”

Son zamanlarda Corporettemoms’da…

Okuyucuların ilk kez evde kalma babasını nasıl destekleyecekleri konusunda tavsiyelerde bulunduk ve çocuklarınızın büyüttüğü kıyafetleri nasıl ele alacağınızdan bahsettik (bu hafta klozet tasfiyeleriyle kardeşi bizimkine gönderdi!).
Bazı doğum temelleri ve yıkanabilir iş kıyafetleri de dahil olmak üzere çalışan anneler için bazı kıyafetler sunduk.

Bir şey mi kaçırdık? Onları buraya ekleyin veya News@corpetette.com adresine gönderin. Teşekkürler! Ayrıca: Annen misin yoksa anne mi? Corporettemoms’daki bu haftanın haber güncellemesini kaçırmayın.
Sosyal mi hissediyorsunuz? Bizi Facebook veya Instagram’da veya Bloglovin, Pinterest veya Twitter üzerinden kontrol edebilirsiniz!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *