En sevdiğiniz eczane makyajınız nedir?

Elbette, büyük ulta satışı şimdi devam ediyor ve büyük Sephora satışı önümüzdeki hafta başlıyor – ama bence en sevdiğiniz eczane makyajı hakkında açık bir iplik olması müthiş bir zaman! Söyle, okuyucular – neyi seviyorsun?
Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerir ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlar için komisyonlar kazanabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür ederim!
0,02 $ ‘lık, L’Oreal’ın Maskara Primerini seviyorum – denediğim diğerleri kadar iyi.

Bir ton eyeliner denedim ve bu NYX favorilerimden biri…

“Kızarıklığı azaltmak için yeşil kullanın” önerisini denemek istedim, bu yüzden bu NYX kapatıcısını burun alanımda dab’a aldım – bu yüzden sadece kapatıcı kullanıyorsam kullanıyorum.

Ben de bu Maybelline’nin büyük bir hayranıyım, mürekkep mum boyası – Tiktok’ta birisinin “yüksek seviyeye ulaş” rengini övdüğünü gördüm ve bir hedef satın almaya ekledim – gerçekten iyi bir “MLBB” gölgesi ve giymek rahat .

Son olarak, başka bir en yeni favori-Armani vurgulayıcısının iki tonu arasında karar vermeye çalışırken bu ıslak n vahşi vurgulayıcı aldım-pembe vurgulayıcı iyi olup olmadığını düşündüm, bütçe dostu pembe vurgulayıcıyı ve çok daha tipik incide tutabildiğimi düşündüm Armani vurgulayıcı. Karar: Armani değil, ama gerçekten, gerçekten iyi – seyahat ederken yanımda götürüyorum. (Nars’ımla çoklu çubuklarla gerçekten iyi eşleşiyor.)

Stok fotoğrafı Depozito Fotoğraflar/LausTwenties aracılığıyla.

Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamız için bir ima sunmak için geliştirilen bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates programına katılıyoruz.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *