Belki sadece huysuz

Ben sadece mutluluğu olmayan ve iç ışığı olmayan bir huysuz insanım, ancak web sayfanız “her birinize romantik bir akan kucaklama” diyor? Sana alay edeceğim. Üzgünüm, bu sadece bu kadar. Her neyse, burada bir elbise gibi davranan bu kaçak masa örtüsü (Endişelenme, Tommy Lee Jones, ait olduğu yerde keten dolabına geri götürmek için yolda) benzersizDinusualdress.com’da. Bana inanmıyorsanız resme tıklayın. Fiyat bilgisi yok – “Tara”, ne ödemenizi bilmeden önce Aura’ınızı okumak zorunda olduğunu düşünüyorum.

Şimdi, kesinlikle masal karşıtı değilim. Yani, sos lekelerini Şükran Günü’nden görebilirsiniz! Ve, Tara, büyükannenin sinirleneceğini düşünmüyor musun (demek istediğim, sizde hayal kırıklığına uğradım “) Sizce yatağını yaptınız mı?

Her neyse, tüm site aşırı derecede cringedy. Bir sürü “sanat” ve çekiciliği ve barış ve neşe hakkında çok fazla tuhaf var, bu da beni, en azından FleMethrower’a bakalım. Diğer antisosyal davranış türlerine yönlendirilebilir (bu vahşilerden birini almak gibi). Arka planda tuhaf bir gümüş şişirilmiş manşonluk için bağlantılı sayfada aşağı kaydırın. Onu anlamadım –

Ah, ben sadece huysuzum. Üzgünüm. Her birinize romantik bir akan kucaklama veriyorum!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Failuremay 1, 2008’in kaygısının korkusu
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006
Belirsiz sorular, VaguelyJuly 1, 2008’e cevap verdi

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *