Oylarınızı atın, çok fazla ödül töreniyle, etkinlikleri, kitap tanıtımlarının yanı sıra şehirde çok daha fazla sosyal etkinlik olan moda faceoffları

, sergilenen aynı stile rastlamak zorundayız iki farklı ünlü tarafından.
Son zamanlarda, Bollywood favorileri stillerimiz, moda faceofflarının cazibesi olan ön plana çıkarak hafızamızı hokkabazlık etti. Bazı hafta ortası eğlence için kontrol edildi

Kangana Ranaut V/S Alia Bhatt
Son zamanlarda, Kangana’nın H&M kıyafeti için Erdem’de inek stili yaptığını belirledik. Bu görünüme göz attığımızın yanı sıra, Dejavu hissi vardı. Benzer bir stil yaparak tanımlanan Alia Bhatt’dı.
Kangana, pantolon takımının altına bir çift geeky tonuyla birlikte lekeli bir boyun çizgisi beyaz üstü eklerken, Alia Erdem X HM tarzının daha kolay bir versiyonunu yapmayı seçti. Kangana, stilini tamamlamak için çarpıcı kontrast kırmızı topukluların yanı sıra bir çift Geek Tom Ford gözlük seçti.

Alia Bhatt V/S Tisca Chopra
Alia Bhatt kısa bir süre önce Vogue BFF’in şovunda ayrılık stilini yaparak tespit edildi. Keskin bir beyaz deux’da bir tişörtün yanı sıra siyah culottes, Alia rahat ama akılda kalıcı görünüyordu.
Aynı stili yapmak Soha Ali Khan kitap lansmanında Tisca Chopra idi. Keskin bir dkny beyaz gömleğine, yenilikçi stili tamamlamak için parlak ve zarif Kate Spade Culottes ve Sophia Webster topuklarını eklemeyi seçti.

Demi Lovato V/S Kareena Kapoor
Kareena Kapoor’un Soha Ali Khan’ın tanıtımı kitabı için seçtiği çekici kırmızı Bibhu Mohapatra tarzı daha önce Demi Lovato’da tanımlanmıştı.

[SC: Mediad]
Kareena, Siyah, Gümüş Topuklular ve Çıplak Dudaklar seçerken, Demi Lovato bir çift yarış kırmızı topuklu ve çarpıcı kırmızı dudaklar seçti. Stili kim daha iyi yaptı?

Bayanlar seçme zamanı! Seçiminizi yapın ve düşüncelerinizi tarzı kimin daha iyi yaptığı konusunda bizimle paylaşın.
Resim Kaynak: Instagram

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *