Modern Stil: Temelleri Aşan 5 Parça

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu blog yazı, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik planımızı görün.

Modern Küre gelişmiş ve aynı zamanda birçoğumuzdan daha önce birçoğumuzdan daha önce yapabileceğimden daha fazla teknoloji meraklısıdır. Bir Saate Göre Konuşma Bir La Prick Tracy kusursuz bir şekilde tipiktir ve pratik olarak bir etkinliğe katılmak, başka bir yerde gerçek zamanlı olarak gerçekleşirken günlük bir şeydir.

Moda’nın büyük bir şekilde yakalandığı herhangi bir şekli mi? Anın en büyük teknoloji yerlerinden bazıları, temel tasarım esasına göre iki katına çıkar. İşte modern tasarım radarında neler var.

Modern Stil Gadget’lar – Önde gelen Seçimler

Geliştirici Telefon Pil Şarj Cihazı

Rebecca Minkoff Telefon Şarj Cihazı, 70 $.

Birçoğumuz her zaman kullanabileceğimiz bir şey hızlı ölen telefonlar için biraz ek bir güçtür. Azayolu bir anahtarlık olarak iki katına çıkan bu posh şarj cihazı (70 $) ile aşağıdaki sohbet oturumunuzu açın.

Gümüş ve altın olarak sunulan, cihazınıza çarpıcı bir dokunuş ekler.

Kolye + Tence Tracker.

Bellabeat Fallen, Chakra’dan 99 dolar.

Kesinlikle başka bir şey değilse, bu çekici kolye, günlük topluluğunuza tüm doğal zerafete bir dokunuş ekler. Ancak, Bellabeat Fallen’e, Çakra’dan (99 $) ayırt edici kayanından daha fazlası var.

Kaygı seviyelerinizden gelen her şeyi yakılan kalorilerinize uykunuza her şeyi izlemek için Bellabeat uygulamasına ek olarak bağlayabilirsiniz. Trendy bir arkadaşı tartışın.

Değerli takı + kulaklık.

Tinsel Kepçe, 199 dolar.

Kulaklıklar? Kolye? İkisini de denemek. Bu, mücevherin geleceği dalgası. Tinsel Kepçe (199 $), şiddetli bildirim mücevherlerinden ihtiyaç duyduğunuz flaşı ekleyen ve ayrıca beklenenlerin yanı sıra yanı sıra yanı sıra, flaşı ekleyen çift görevli, dinamik bir öğedir.

Güçlü çelik kolye içine yerleştirilmiş, aramaları ele almak veya bazı melodilere dikkat etmek için kullanabileceğiniz bir kulaklık setidir. Bükülmüş kablolar hakkında endişelenmeden görünüşünüzü geliştirin.

REST RESTER + ARM BANDI.

Motiv Fiziksel Fitness ve REST Tracker, 199 $.

Motiv Fitness ve REST Tracker (199 $), kolaylaştırılmış ve aynı zamanda şık olarak, ve aynı zamanda çekici bir tırmanma altın tonunda da mevcuttur.

Eğer uyumakta ya da giderken bolca zaman geçirin ya da yatırım yaparsanız, ya da her ikisinin de tamamen anlaşılabilir bir karışımı var– O zaman bu kullanışlı gadget’a, size eğitimli yaşam seçenekleri için yapmanız gereken bilgileri sağlamak için güvenebilirsiniz. Canlı bir bildiri yaptığı şekilde ödül faktörleri.

Akıllı ayna.

Mimirror Plus +, 239 $.

Himirror ve ayrıca + (239 $) en son oluşturma bir atış sunduğunuz anda bir kez daha ek bir makyaj aynası istemeyebilirsiniz. Cildinizi tamamen yeni bir ışıkta görmenize yardımcı olmak için yapılmıştır – hem aslında hem de mecazi olarak.

“Zeki” mekanizması cilt değerlendirmesini gerçekleştirir, öğe bilgisi sağlar ve ayrıca yerleşik Amazon.com Alexa uyumluluğu üzerinden saklamanıza yardımcı olur.

Lütfen bu alanı Boşaltma Harcaması Fashionista’yı Gelen Kutunuzda bırakın!
E-posta *.

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü inceleyin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *