Bir Thrift Store

Paylaşım Nasıl

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Tercih ettiğim gençlik hatıralarımdan biri, bölgesel kurtuluş ordusu tasarrufu mağazamı terzi büyükannemle satın alıyor. Tasarımcı parçalarını ve / veya benzersiz stillere dönüşebileceğimiz veya dönüşebileceğimiz benzersiz bulguları arayacağız (bu, thrift mağazalarını atamak için büyük bir sosyal stigma olarak kabul edildiği zamandır).

Birkaç yıl sonra hızlı bir süre sonra, bölgesel tasarruf mağazanızın satın almanın yanı sıra, bölgesel hedefinizi satın almak kadar tipik olarak sona ermiştir. Tecrübeli bir hanizlik olarak, tercih ettiğim tasarruf mağazası satın alma ipuçlarından birkaçını bir araya getirdim.

Bir dükkan tasarrufu mağazası nasıl

1. Zengin insanların yaşadığı yere gidin.

Zengin bir bölgeye gidin, çünkü genellikle bir ürün için iki kez bir üründe görülemeyecek olan insanlar tarafından bağışlanan harika eşyaları keşfedebim. Fazlası hazineleriniz.

2. Sıkı oturan giysiler kullanın.

Birçok tasarruf mağazasının uydurma odalarına sahip değildir, bu yüzden herkesin güzelliklerinize bakmasını istemediğiniz sürece, tozlukların yanı sıra depolama tankı tops gibi sıkı oturan giysiler giyin, böylece öğeleri daha hızlı ve mütevazı bir şekilde deneyebilirsiniz.

3. Küçük başlayın.

Takım aksesuarlarının yanı sıra kot pantolon gibi temel giysiler eşyaları. Tecrübeli bir tasarruf mağazası alışverişi yaptığınızda, palto, blazer vb. Gidebilirsiniz.

4. Bir koku testi yapın.

Bir ürün küflü olduğu kadar dükkanda garip bir koku var, muhtemelen kokuyu çıkarmak için son derece zor olacak. NOT: Küflü olmak neredeyse imkansızdır, Rayon gibi sentetik kumaşlardan yanı sıra akrilik kokuyor.

5. Satış ortaklarıyla arkadaş olun.

Yeni eşyalarını ve / veya alışveriş yapmak için en iyi günleri koyduklarında Thrift Mağaza Satış Personeli’ne sorun. Erken kuş, bir tasarruf mağazası satın almak söz konusu olduğunda solucanı (or. Prada) gerçekten alıyor.

6. Satın alımlarınızı temizleyin.

Eve döndüğünüzde ürünü temizleyin. Bağışlanan eşyalar, bağışlanmadan önce her zaman temizlenmez. Bunun bir sürü tartışmaya yol açtığını anlıyorum, ancak onları giymeden önce tasarruflu mağazamı dezenfekte ediyorum. Giysilerin bir süredir dışarıda bağış kutuları (genellikle nemli olabilecek) dışında bağışlanmasının yanı sıra, aynı zamanda yatak böceklerine maruz kalmış eşyalara sahip yerlerde de saklanır.

7. Salı günleri alışveriş yapın.

İyi arkadaşımıza göre DC Goodwill Fashionista’ya göre, çoğu bağış hafta sonu boyunca içeri girmenin yanı sıra, bu da satış katında ne olursa olsun işlenmesi yaklaşık 25-36 saat sürüyor.

8. Düzenli bir alışveriş yapın.

Birkaç tasarruf mağaza zinciri, kurtuluş ordusunun yanı sıra, size ekstra bir indirim sunan, özel tekliflere erişimi kazandıran düzenli alışveriş kartları sunmaktadır. Programı olup olmadığını görmek için bölgesel mağazanızı kontrol edin.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *