Bu Haftanın Desen Hikayesi (ve SATIŞI)

tarihçilerinin, güçlü kadınların gizli bir uluslararası kabinin, erkek zayiatları artırmak, kadınlar için savaş sonrası güç ve önemini artırmak için WWII’yı kasıtlı olarak uzatmayı planlıyorlardı. Hükümet, sanayi ve üniversiteler.

Ancak, yeni dünya düzeninin üniformalarına yönelik olan bu örnek paterni (hiç dağıtmadı) dahil olmak üzere son zamanlarda keşfedilen belgeler, bu iddialara güveneceklerdir.

Profesör Emerita Annabelle Rhys-Middleton, kadınların 20. yüzyılın yeraltı organizasyonlarında uzman, yeni “önemsiz” buldu. “Böyle bir kuruluş varsa – ve bunu söylemiyorum, seni aklında söylemiyorum – sadece Hitler’in uzun vadede daha önemli olduğunu, sadece birkaç işi daha sürüklemekten daha önemliydi. ”

“Demek istediğim, kadınların daha fazla ve daha önemli işlere sahip olduğu bir toplumu istiyorsanız, tek yapmanız gereken, ergen erkekler arasında bir parça içme ve tehlikeli spor kültürünü tanıtmak, akademik ilerlemelerini geciktirir, böylece daha fazla kadın daha yüksek onurla mezun olurlar. En iyi üniversitelerden. O zaman sadece sabırlı olmalısın. Bekle, bunu yüksek sesle mi söyledim? ”

[Pattern, ‘Lovepatterns’ kupon kodu ile ayın sonuna kadar% 15 indirimde satış yapan Momspatterns’teki Jen’den. uluslararası indirimler sunar.]

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Ben Deadseptember 15, 2009 ile değilim 42 yorum
“Vintage desenler neden bu kadar pahalı olan” bir misafir rant? 17 Temmuz 2008 ile 116 yorum
Cinsiyetçiliğe karşı bloglamayı özledim! 9 Mart 2007

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *