Sparkle

Birkaç hafta önce Washington D.C’ye inme fırsatım vardı. Beyaz Saray Black Pazarının Özel Açılış Elbise Koleksiyonunun tanıtılması için. Her dört yılda bir yarattıkları, Amerika’nın ilk bayanlarının ünlü tarzından ilham alan resmi elbiselerden oluşan özel bir koleksiyon. Günümüzde giydiğim elbise tarafından örneklendiği gibi, toplama en iyisidir – bir klasik ve modern ideal bir birliktelik. Sadece onların hatlarının geri kalanını gördüğünü bekle …

Beyaz Saray Black Pazar Açılış Elbise Koleksiyonu:

Önceki madde

15/15

sıradaki eşya

Bu elbiseyi son 30 elbisesimden 30 gün içinde, tiyatroda gece için benim seçimim oldu. Söylemeliyim ki, NYC’ye geri dönmekle ilgili en iyi parçalardan biri dünyanın en iyi tiyatrosuna erişiyor. Ve tiyatro olarak ortaya çıkan birinin olduğu gibi, geldikleri gibi, broadway (ve büyük olan New York Sanat sahnesinin) mümkün olduğunca sık sunması gereken her şeyden faydalanmaya çalışıyorum. Birkaç hafta önce Pazar günü doğum günümünü geçirmenin ideal bir yolunun, Jessie Mueller’ın Brooks Atkinson Tiyatrosu’ndaki müzikal garsonun fantastik performansında olduğunu şaşırttı. Ve Beyaz Saray Black Market’teki uzun zamandır arkadaşlarım sayesinde, vesilesiyle sadece elbisem vardı.

Bu tatil sezonu tiyatro için başlık için ideal elbise arıyorsanız (yakında Fındıkkıran’a gidiyor mu?!), Tatil partileri, Yeni Yıl Arifesi veya başka bir şey, bu elbise koleksiyonu dürüstçe de yenemez. Özellikle giydiğim bu Payetli Kılıf Elbisesi ile benim için oyun değiştirici unsur kış mevsim aylarında uzun kollu. Ocak ayında bir etkinlik için bu uzun kollu güzelliğe de gözüm var. Bu boynuna takıntılı!

Küçük siyah elbiseler ararken, genellikle kolsuz veya kısa kollu seçenekleri bulursunuz. Ancak, birkaç yıl önce ilk kez uzun bir kollu lbd satın aldım ve deli gibi giymişti. Benim için, kollarınızı soğukta kaplayan bir kokteyl elbisesi, siyah tayt takmanıza izin verir ve hala harika hissetmenizi sağlamak için hala başarılar. Süper konforlu streç faktörü, çok trend sequins ve en güzel v-geri ile, bu sadece daha iyi olmaz.

Elbise: C / O Beyaz Saray Black Market | Ceket: Eski, burada ve burada benzer | Pompalar: Burada benzer | Tayt: Burada benzer | Çanta: buraya benzer

>

Bu yazıda ortaklık için Beyaz Saray Black Pazarı sayesinde!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *