Flanel meraklılarının bilmesi gereken gerçekler!

Flanel meraklılarının bilmesi gereken gerçekler!
23/12/2021, Alanic Global tarafından yayınlandı

Dünya güneş hakkında bir tur daha tamamladı ve kışlar zaten burada. Son derece yakında, yaz mevsimi olacak ve tüm pamuk elbiseleri tekrar gardırop çıkarmak zorunda kalacak! Hiç bitmeyen bir döngüdür, ancak anlamanız gereken bazı özel giysi malzemeleri vardır. Kışlar sırasında pazen malzemesi ve yaz mevsimi boyunca polyester olanıdır.
Yaz mevsiminde neden kışlar ve polyester olanların yanı sıra neden özellikle pazen olduğunu merak etmelisiniz. Buna basit tepki pazen, iplikleri içinde sıcak yakalayabilir, bu nedenle vücudumuza optimum sıcaklık sağlar. Öte yandan, polyester olanlar ıslaklığı hafifçe emer ve aynı şekilde doğada son derece rahattır. Bununla birlikte, bunların yanı sıra, her biri hakkında tartışılması gereken birçok farklı malzeme ve bir dizi şey vardır. Toptan pazen gömlekleri ve kıyafetlerle uğraşan üreticiler, tüm dünyanın bir parça pazen giysisi için ne kadar arzuladığı bir konsepte sahiptir. Son derece yüksek kaliteli giysilerdir. Yüceltilmiş giysiler polyester ve poliamidden yapılır; Doğada insan yapımı ve bu nedenle yaptıkları doğaları sergilerler. Hızlı bir şekilde ve son derece dayanıklı da sunuluyor. İpek, satın almaya ek olarak üretimi de olağandışı ve pahalıdır; Oysa pamuk ucuz ve ısı ile mücadele için mükemmel olan aşınma son derece hafiftir. Flanel giysiler hakkında anlamanız için gereken her şeyi keşfetmek için bu bloga daha fazla baktı.
Flanel hakkında ne anlama yapmalı?
Tüm dünya, giyim endüstrisinin büyümesinin yanı sıra üretimin yanı sıra beklenmedik artışların yanı sıra stillerin patlamasıyla da şaşırır. Bu, modadaki kalıpları yönlendirmenin yanı sıra okuma üzerinde fantastik bir güç yarattı. Hepimizin yanı sıra, büyük güçle büyük sorumluluk geldiğini anlıyoruz. Flanel giysiler durumunda bu yükümlülüğün tam olarak nasıl karşılandığını görelim.
Kış kıyafetlerinin bir parçasıdır – bu pazen gömleklerinin ve kıyafetlerin sağladığı yalıtım, malzemenin özel bir işlevidir. Bu malzeme sadece gömleklerin yanı sıra omuz silkme değil, aynı zamanda pantolonların yanı sıra pantolonları da üretmek için kullanılır.
Son derece dayanıklıdırlar – malzemenin çift çapraz ipliği onları son derece uzun ömürlü kılar. Aynı şekilde pazen kıyafetlerinin nesilden nesile akmasını sağlayabilirsiniz.
Çoğunlukla desenlerde sunulmaktadır – dokuma stili ve üretim süreci nedeniyle; Bunlara esas olarak denetlenen desenlerde sunulur. Bu imza desenlerinden bu yana pazen tişörtlerinin yanı sıra belirgindir.
Renk kombinasyonları ilginçtir – daha önce pazen kıyafetleri, kırmızı ve siyah gibi ikili renk kombinasyonlarında, mavi, siyah veya beyaz ve siyah olarak sunulmuştur. Günümüzde piyasaya yeni boyalar geldi, bu nedenle bu malzemede farklı renkler sergileniyor.
Seni kuru tutuyorlar – evet! Pazen, yağmur mevsimi ve kış aylarında bile sizi kuru tutma yeteneğine sahiptir. Bu, nemi itebilecekleri, malzemenin kendisinin bir uzmanlığıdır. Karlar sırasında bile, bunlar ikinci bir inanmaya inanmadan kullanılabilir!
Hoş bir görünüm – pazen kıyafetlerinin görünümü asla modası geçmiş değildir, son derece şık ama son derece ayıklar. Bütün dünyada herhangi bir şeyi başarmak için ayak parmaklarında gerçekten akıllıca görünürler!

Pazen neyle eşleştirebilirsiniz?
Sadece kıyafetleri kullanmak yeterli değil, moda seviyorsanız, flanel giysilerle en iyi kıyafetlerin en uygun olacağını merak etmelisiniz. Tam burada biraz yardım…
Basit bir tişört kullanıyorsanız – flanel gömleğini alın ve kıyafetinizi katmanlamak için kullanın. Bir çift denim ve spor ayakkabılarının yanı sıra gitmeye hazırsınız!
Bir pazen elbisesi kullanıyorsanız – bir parça pazen elbisesi ile gitmek için gereken tek şey bir çift yüksek topuklu ve bir güneş gözlüğüdür.
Bir kat kullanıyorsanız-pazen paltoyu bir elbise veya gömlek pantolonunun üzerine giyebilirsiniz.
Bir pazen gömleği kullanıyorsanız – tek yapmanız gereken pantolonun yanı sıra bir dizi pantolon ve pazen gömleği ile gitmek için bir çift bot giymek.

Pazen, giysiler endüstrisinin her zaman yeşil klasiklerinden biri olmuştur. Sadece giymek rahat değil, ancak son derece ayık. En iyi giysiler üreticilerinden biri Miami, kışlar sırasında giymek için çok gerekli olan büyük bir pazen aşınma koleksiyonuna ve yünlü giysilere hayran kalıyor. Bunlar, süblimlenmiş giysilerin kataloglarını ve aktif giysileri de pazenlerle birlikte tutacaklardır. Yani sadece olmayacaksınBüyülenmiş, aynı şekilde şaşıracaksınız. Bir perakendeci/işletme sahibi/özel etiket işletme sahibiyseniz, müşterilerinizi en iyi pazen giysi koleksiyonları alarak mutlu etmek isterseniz, şimdi toplu siparişinizi konumlandırın!
Katalog İndir – Toptan satışta% 40 indirim
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Etiketler:
ABD’deki giyim üreticileri
Giyim Üreticileri Miami
süblimlenmiş kıyafetler
süblimlenmiş giysiler ABD
Yüceltilmiş giysiler toptancı
toptan pazen gömlekleri
Toptan Flanel Gömlek Kanada
İsviçre’de toptan pazen gömlekleri
toptan pazen gömlekleri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *