Kriket tişört üreticileri ekibiniz için şık bir ruh tutuyor!

Kriket tişört üreticileri ekibiniz için şık bir ruh tutuyor!
04/06/2014, Alanic Global tarafından yayınlandı
Kriket, cinsiyete, demografik özelliklere ve diğer faktörlere bakılmaksızın, aslında bütün bir ulusu birleştirebilen bir spordur. Dünya çapında en önemli limanlardan biri olan kriket, İngiltere’nin ulusal sporudur. Çok daha fazlası Cricket sadece bir yarasa ve top oyunu, şimdi duyguları ve üst düzey beklentileri içeriyor!
Kriket takımı giyim, bir takımı diğerinden ayırmaya yardımcı olan bir şeydir. Çok daha özel, o kadar iyi. Birliği, ruhu ve ekibin sloganını temsil eder. Bir ekip Wear, ekip üyelerini hemen farklı bir seviyeye bağlar ve genel olarak inanmayı özel yarardan daha büyük hale getirir.

Bir kriket tişörtleri üreticisi bulmaya çalışırken, her zaman kullanılan malzeme türüne konsantre olun. İdeal olarak, esnek olan ve basit hareket için menzil sağlayan ıslaklık fitil malzemesi olmalıdır. O, uzun saatler boyunca kullanılırken tedirgin olmamasını sağlamak için nefes alabilen ve ter emici olmalıdır. Kriket kapalı bir spor olmadığından, güneşte uzun saatlerin yanı sıra, dayanıklılık geliştirmek için uzun eğitim saatlerinin yanı sıra gerçekten terlemenizi sağlayabilir. Tüm bunlar her zaman ideal kriket tişört üreticisini seçerken düşünülmelidir. Normalde kriket eğitimi tişörtleri beyaz renklidir, çünkü beyaz almak yerine sıcak gösterir. Bu nedenle, güneşte giymek çok daha rahattır ve sıcak olanı atlatmak için bir yöntemdir.
Bir takım giymek olarak, takım tişörtleri normalde ulusun rengini ve ruhunu temsil etmek için canlıdır. Yani, renklerle de oynayın ve renk terapisini kullanarak kendinizi enerji verin. Kırmızı, adrenalin acele edeceğinizden emin olurken, sarı çok daha iyi konsantrasyonu teşvik edecektir. Çevre dostu, pozitiflik bölümünü ve nötrlük için beyazı yükselteceğinden emindir. Ruh halinizi geliştirmek için renklerle oynayın ve aynı zamanda ekibin şık havasını sürdürün.
Ve evet, bir logo olmadan, bir kriket takımı tişört cansız. Öyleyse, takım sloganının logonuzu temsil etmesini sağlayarak bazı takım oluşturma egzersizi yapın. Bu bitler, takımı bir arada tutmak için uzun bir yöntem olur!
Bu yüzden, her zaman ruhlu olmanızı ve sportif tutmanızı öneririz!
Ses oynatıcı

00:00
00:00
00:00

Etiketler:
kriket giyim
Kriket giyim üreticileri
kriket kıyafetleri
Kriket Giysileri Tedarikçiler
Kriket giysileri toptan
Kriket formaları toptancılar
Kriket tişörtleri üreticileri
Kriket üniformaları üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *