Wiki Yarışması Takip

Birkaç üç şey:

Tracy’nin önerisine göre, Wiki Yarışması’na uzun vadeli bir bağlantı var ve şimdi reklamların altındaki sağ tarafta nasıl yapılır. Güvence istediğinizde oraya tıklayın.

Ayrıca, Lanetz Living’deki Janet’tan 100 dolarlık hediye sertifikasına ek olarak, Chez Cemetarian’daki Rita, 2. bir yer için 50 $ hediye sertifikası kullandı! Teşekkürler! GÜNCELLEME! Geçmişten kalıplardan Michelle * ve * tina, What-I-I Bulduğu * ve Momspatterns’deki * Jen’in tümü ekstra ödüller kullandı! Kazanılacak çok şey olacak, ah, evet!

Birkaç kişi, onları taramak yerine fotoğraf çekerek kalıpları hakkında fikir istemek için bana e-posta gönderdi … Herhangi biri var mı? Lütfen yorumlarda bırakın …

Bir şey daha: Flickr’daki çok sayıda insan, bir CC (Creative Commons) izni altındaki vintage desenlerinin resimlerini yayınladı … atıfta bulunduğunuz sürece (Flickr sayfasına geri dön) bu desen görüntülerini eklemek için KOSHER olmalıdır. Wiki’ye! Ne keşfettiğinizi görmek için bu aramayı deneyin … ya da insanların flickr imgelerine yorum yapmak isteyebilirsiniz.

Mutlu Wiki-ing!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Wiki Nasıl Yapılır ve Yarışması! 3 Aralık 2007With 17 Yorumlar
Ve … Wiki.NoVember 14, 2007With 29 yorum yaptık.
Deco Vibe: Siz olabilir misiniz? 21 Kasım 2008 ile 36 yorum

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *