Sergent Tobogo Geeky Butik-Tshirt Fabrikası

için T-Shirt Promosyonu Sergent Tobogo orijinal ve geek t-shirt butiktir.
Tişörtler Ortaklar Ticaret Fuarı’ndan kapsamlı bir şekilde seçildi. Tişörtler iyi ve samimi koşullarda yapılır. Şık kesimler, önde gelen giyim markalarının modellerinden esinlenen yapımcı tarafından özel olarak yaratıldı.
Zaman içinde iyi davranışı garanti etmek için yüksek kalitededir. Erkek tişörtleri% 100 pamuklu ve kadınlar için tişörtler% 95 pamuk ve% 5 spandeksden yapılmıştır. Kumaş biraz elastik, bu yüzden her türlü vücutla mükemmel bir şekilde uyuyor.
Tasarımlar, pop ve geek kültürünün kaçınılmaz parodisini seven tasarımcı “Leduc” tarafından oluşturuluyor. Diğer tasarımcılar yakında davet edilecek. Filmler, video oyunları veya TV şovları gibi birçok temanın büyük etkisi var.
Sitedeki ziyaretçiler, katalogda görünecek olan tasarımlar hakkında görüşlerini vermeye davet ediliyor. “Atölye” alanında çok sayıda çizim görüntülenir. Herkes takım çavuşunun tombogo seçmesine yardımcı olmak için yorum bırakabilir ve T-shirtlere yazdırılacak gelecek tasarımlar ve seçilen tasarımlarla T tişörtleri yakında mağazada satışa sunulacak.
“Blog” sayfasında, POP / Geek kültürü hakkında çekimler, bilgiler ve elbette sitenin iç ömrü hakkındaki bilgileri yayınlayan bir haber beslemesi de var. Markanın ömrünü Sosyal Ağları Facebook, Twitter, Google+ veya hatta Pinterest’ten takip etmek de mümkündür. Yeni modeller ve promosyonlar hakkında bilgi sık sık güncellenir.
Tişört promosyonundan bahsetmişken, tshirt fabrika ziyaretçileri kodla% 15 indirim alabilir-15-no-lemit.Bu tişörtler üç farklı yöntemle yazdırılır. Çizimin teknik kısıtlamalarına bağlı olarak, tişörtler ekran baskı, ekran baskı aktarımı veya hala Flex ile yazdırılacaktır. Bu yöntemler ve profesyonel ortaklar, zaman içinde değişmeyecek baskıya yüksek bir kalite sunmak üzere satın alma işleminde kapsamlı bir şekilde seçilir ve değerlendirilir.
Sergent Tobogo Geeky Butik-Tshirt Fabrikası için T-Shirt Promosyonu

0/5 (0 yorum)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *