Hangi orijinal bir moda blogcusu (TM)

gibi davranıyorum, böylece Asda’daki harika insanlar bana bir blog yazarı mücadelesi için kutlama önlüklerinden birini “tarz” isteyip istemediğimi soran bir e-posta gönderdi. Bu elbiselerin çoğu daha büyük boyutlarda mevcut olmadığından ya da dünyayı harcadıklarını ya da her ikisini de günlük hayata uygun olmadığını gösteren, bu önlüklerin çoğunun mevcut olmadığından asla yapmam. Ayrıca, kabul etmek, uzun acı çeken Bay Dressaday’ın bir fotoğrafını çekerken iple yapmam gerektiğini, aynı zamanda goofy bir şey kullanarak kendimin bir fotoğrafını yayınlamam gerekiyor.

Ancak, çıktığı gibi, önlükler yeni süper ucuz George hattından (£ 20!) Ve daha büyük boyutlarda mevcuttur. Ayrıca, kendimin fotoğraflarını yayınlamak konusunda daha az bilinçli olmaya çalışıyorum. (Ve daha az bilinçli olmaya çalışıyorum, çünkü açıkçası, bu fotoğraflarda, hem ABD’de hem de İngiltere’nin Dersleri’nde bir MUPPET’e benziyorum.)

İşte Gönderilen Kıyafeti:

Evet. Bu kırk yaşında ideal bir elbise değil. Kıyafeti aldığımda kendimi, havalimanlarında oynadığım oyunun bir versiyonunu çaldığımı keşfettim, bu da denetlenen bagajlarımı beklerken, “Bagajlarım kaybedildiyse ne giyeceğim?” Normal kayıp-bagaj-felaket planım (ki, neyse ki, hiç bir zaman yürürlüğe girmedi): H & M’ye koşun, siyah bir etek ve siyah tişörtlerin yanı sıra siyah tişörtlerin yanı sıra birkaç parlak hırka / tayt çiftini al. (Sezona bağlı olarak), yanı sıra en iyisini umut edin. Sadece bu durumda, “siyah etek / siyah tişört” “krem renkli pamuklu dantel elbise” idi.

Yani işte tam olarak nasıl muppetize ettiğim:

“80’li yılların / erken 90’lı yılların canlanmasının” türüne inanıyordum, çünkü bu kadar son zamanlardır bu kısayolları bu kısa. (Ve ben gerçekten fuchsia-neon çevre dostu birleşimini günde geri döndü, ancak asla onu seçmek için sindirim sistemleri olmadı.) Sweatshirt, toprakların ucundan, taytlar, botların yanı sıra botların yanı sıra Donald Pliners’ın Ebay’e kadar geldiğimde, hem de giydiğimde, başka aksi halde de öyle bir şeye sahip bir şeye bir brobo kıçını eklemeye gerekliyken giydiğimde. Keyfi, yarı saydam pembe olarak, bir vintage ’80S örneğidir. Ruj nars komik surat.

Bu elbisesi bir İngiltere boyutu 12’dir. (Nispeten iyi durumda – Midsection’da çekilecek şekilde arkada kravat dizeleri vardı, ancak beni rahatsız ettim.)

İşte botların daha iyi bir görüntüsü (gerçekten bu botlar gibi, ancak “onlar sadece topuğun çok yüksek olduğunu düşünüyorlar.

Biraz daha genç olsaydım ya da San Francisco’da kalsaydım (ya da Brooklyn’de ikamet etmenin yanı sıra, moda yayınlarında çalıştığım gibi) inanıyorum. Kayıp olan tek şey biraz moda takı. bütün gün yazdığınızda.

(Sözde katılan tüm blog yazarları, “en yaratıcı” bakışta oy verecek ve şampiyon bir Asda hediye kartı alacak. Bu yıl memnun kaldığım kadar kazanma ihtimalim var, ancak ben Şekil bunu yine de ifşa etmemeliyim.)

Şimdi sizi düzenli olarak planlanmış rastgele dikiş bloglamanıza geri dönüyoruz.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Modernasyon 7, 2007’de her şey
Uluslararası Giymek 2009 – Bugün! 29 Ekim 2009 ile 83 Yorumlar
Eleştirmenlemelere Nasıl Cevap Vermemelidir 18, 2008

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *