Ne (Ne Guy Olsaydın) Ben “Guys tarzı için elbise Bir Gün rehber” bir tür çeviriyorlardı ettik Uzun bir süre

giymek istiyorum ama nefret çünkü çoğunlukla, hiç yapmadım Ben SO söyledi çünkü SİZE gerektiğini söylüyor moda yazılı her türlü BU giymek, NO, gERÇEKTEN, C’MON ŞİMDİ beni deli yapmaya çalışıyoruz? insanlar aşınma istediklerini giymek gerektiğini (uzun hepimiz “giymek istiyorum” konusunda hemfikir olarak = “aşınma bilinçli bir, düşünceli bir karar”).

dün anladım O hâlde ben adam olsam * giyecek * hakkında bir yazı yapabilirdi. ve evet, ben unisex stilleri, androgyny, falan filan biliyorum ama izin Şunu kabul: Onu blog çağıran kimse “Bir elbise Bir Gün” bir takım etrafında Dietriching çok fazla zaman harcıyor.

Öncelikle: Ben tamamen etek şey yapacağını Erkek olsaydı:

ve ikinci olarak, kızlar onları seviyoruz (geri birkaç yüz yıl kadar giderseniz) “Erin” adlı rağmen, ben İskoç değilim, çünkü. (David Tennant benzemiyorsun bile) etekli caddede yürürken, inan bana (ben sadece. Ben erkek olsam düz bir adam olacağını burada varsayarak) ve dayak olacak bir sopayla onları kapatır. Aslında düşünmek gelip, bir Caber gerekebilir.

Ben de takım elbise ve ayakkabı gibi bakmak:

(Ne yani bu noktayı göstermek için on başkasına kullanacaktım düşündünüz?)

Ben spor ayakkabılar yüksek atletik tür olmadığında bu en iyi çalışır düşünüyorum. Ne demek istediğimi biliyorum Cumartesi performans spor ayakkabı yerine gammaz. (Bu da çoğunlukla çalışır rağmen.)

Ayrıca ironik ve biraz rüküş tişört görünüm gibi:

Bir erkeğin olsaydı Aslında, ben hayali bantları INVENT gezi tişörtler yukarı photoshop ve benim için baskılı bir-off olurdu. Kimin tişört giydiğim bandı sevdim sorulduğunda Sonra ben “Bu adamlar? Onlar satıldı. Onlar şimdi emmek.” Derdi

Bir erkeğin olsaydım, sadece Levi’nin kot giyecek. Dönem. Hiçbir fantezi kot. Bu müzakere edilemez olurdu. Bir çimdik ya ben wranglers ele alacak bir rodeo (AS A KATILIMCI) davet olsaydı.

Bir erkeğin olsaydım, her şey bu ayakkabıları giymek istiyorum.

Bir erkek olsaydın, hep üzerimde fırçalanmış alüminyum ile mekanik kurşun kalem olurdu. (Genellikle Zaten artık yapın.)

Bir erkeğin olsaydım, tamamen Francis kopyalayıp korkak kravat / gömlek açılan giymez.

Bir erkek olsaydın, ben sadece bir tişört ve spor ayakkabı değil, bir elbise tişört ve kravat ile giyerdim, gofre takım elbise giymek istiyorum:

Bir erkeğin olsaydım, şal gömlek giymek istiyorum.

Tabii ki, çok şeyler hala benim dolaba aynı olacaktır. Hala ağır çerçeveli gözlük, parlak renkler, plastik saatler, ve Jack Purcells giyecek.

Hatta spor ceket-ve-şort combo gibi ben. ama asla, bu kadar gösterecek herhangi durumlara (sürece belki büyük bir bahis kaybetti) altında:

Söz veriyorum.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Mokasen Güncelleme! 4 Haziran 2009With 81 comments
Rant: Londra’yı görüyorum, görüyorum FransaCtober 28, 2008
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *