80’in Motivasyonu – Vintage Tee Sessizleri

Pekala, size ilk olarak birkaç on yıl geri alarak size 80’lere geri dönerek göstereyim. 80’lerde nasıldı? O zaman doğmamışsa, çevrimiçi olarak ilginç bir zamandı. “Pop kültürü” olarak adlandırılan da ‘pop’ olarak adlandırıldı. Yeni icatlar, masa oyunları, müzik, bilgisayar, video oyunları ve herkesin tercih ettiği renkli TV gibi her zaman ‘ortaya çıktı’. 80’lerin modası aynı şekilde tüm bu yeni cihazlardan ve oyunlardan etkilendi. Kıyafetler, Simpsons gibi üzerlerine basılmış animasyon karakterleri, özellikle de bu bol pantolonun yanı sıra tişörtler vardı. Sinema filmi karakterleri, TV oyunları ve müzik gruplarının hepsi tees üzerine basıldı. 80’ler benzer şekilde 60’ların stresli renk tarzından etkilendi ve bunu vintage 80’lerin gömlekleriyle taklit etti.

Belirleyebileceğim şey, 80’lerin tarzı ve o günlerin hissi ile sevilen insanlardan biri olduğum. Bu 80’lerin tişörtleri stilleri için bu araştırma çalışması yapmak benim için bir zevkti ve umarım kesinlikle onları seveceksiniz! Vintage tişörtlerin tadını çıkarın!
80’in ilham verici tişörtleri tasarımları 80’in ilham verici tişörtler tasarımları80’in ilham verici tişörtleri tasarımları80’in ilham verici tişörtleri tasarımları 80’in ilham verici tişörtler tasarımları 80’in ilham verici tişörtleri tasarımları ilham verici tişörtler tasarımları ilham verici tee tee tee tee tee tee tee tee tee tee tee tee to te recirfac el Tee Shirts Designs80’in İlham Verici Tişörtler Designs80’in İlham Verici Tee Filds Designs80’in İlham Verici Tişörtler Designs80’in İlham Verici Tee Filds Designs80’in İlham Verici Tee Gömlek Tasarımları
0/5 (0 yorum)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *