Ne kadar çok yol?

Bu patern açıklaması (küllerden dışından) en sevdiğim kelimelerden birini kullanıyor (Plastron, ‘bir kadının korse veya gömleğinin süs önü’) ama aynı zamanda sadece ağlayan bir elbise gibi görünüyor. çoklu yineleme için dışarı.

Ne zaman yeni bir kalıp elde edersem (ya da sadece yeni bir kalıp almayı düşünüyorum) oturuyorum (metaforik olarak) ve yapmak istediğim tüm farklı yollarla çalışmaya çalışıyorum.

Bu, tam olarak nasıl bir araya geldiğini emin değilim (bir arka desen görünümü var ama biraz küçük ama parçaları bulmaca yapamam), sadece başlamak için öneriyor:

– Beyaz plastreli siyah bir elbise ve Versa-Versa-Versa – Boru veya Rickrack – Katı Elbise, Gingham Plastron ve Versa-Koordinasyon Baskılarıyla Plastran’ı Plastral Tam etek ve plastronun dibinin (plastronun etrafında kavisli mi? Kırmızı Desenli Button – Button-Ombre Kumaş yerine Erkek Yapımı Yerine Çiçekli İpek Hem Etek ve Plastron-Baskı Kumaşına Gidiyor.

Gördüğünüz gibi, gelenekselden birleşmeye kadar çalışmayı seviyorum. Ama bunu bir şekilde bir şekilde bir şekilde görebileceğimi bulursam, almamaya çalışıyorum. Neden kendini sınırlandırdın?

Yorumlarda memnuniyetle alınan diğer öneriler. (Ve bu arada, bu model hala mevcuttur, 10, B34. Sayfayı ziyaret etmek için resmin üzerine tıklayın.)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Neden Sadelik PrintSew Desenlerini Yeniden Olmayacağım 13, 2012 “Desenler”
“Vintage desenler neden bu kadar pahalı olan” bir misafir rant? 17 Temmuz 2008 ile 116 yorum
Nasıl Yapılır: Üç Panel Eteğini Yapın PocketSester 18, 2007

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *