DIGRESS olabilir miyim?

Ben normalde ayakkabılar hakkında konuşmuyorum, çünkü çok fazla başka bir blog yazarının çok iyi yaptığını, aynı zamanda birinin ayakkabılarının çocukları gibi olduğuna inanmadığımdan beri: sadece övgü de vermelisin. Hiçbir zaman eleştiri olarak (yani, arkadaşınız kalmalarını istiyorsanız). Ancak, bunlara bir göz atın! Üst çifti, (Manolo’nun söyleyeceği gibi) PRADA’dan geçen komünyonun ayakkabıları. Alt çifti, son derece sadık … Gaziler, Spiga vasıtasıyla söyleyeyim. Dün hangi çift kazandığım varsayımı?

Son baharın, Mart Milyonu’nda (Andre 3000’in yanı sıra Liya Kebede’nin yanı sıra, Liya Kebede ile çekildiği gibi), her yerde olduğu gibi, onları her yerde gördüğüm gibi Bir çift ayakkabı üzerinde neredeyse 400 dolar harcayamadığımı görene kadar bir çift bul. (Onu tefekkür kovanlarda patlak verdim.) Bununla birlikte, özellikle BloomingDales’de satışta olduğu gibi, bedenimde kalan tek eşken olan bir çift ayakkabı üzerinde 80 dolar harcayabiliyorum.

Bunun elbiselerle ne yapması gerekiyor? Sadece biraz siyah bir mokasen, düşük bir vampirin yanı sıra düşük bir topuk olan, gündüz elbisesi için en iyi ayakkabıdır. Çalışmak için giyinmek için yeterli, ancak ilkbaharda çıplak bacaklarıyla ve yaz, uzun blokları yürümek için yeterli, kadınsı (düşük vampir), feminin (düşük vampir), ancak frilly veya girly olmamak için yeterince rahat … Yirmi yıldan fazla bir süredir, bu şekilde kişisel bir klasik yapar. 6 pm’den önce, bunlar gibi slouch’lar ve biraz hırka ile kullanılan bir pamuk kıyafetinden daha fazla uygun bir şey yoktur. Eğer bir üniforma yaklaşan bir şeyim varsa, bu bir kombinasyon olurdu.

Ben zaten bir eBay’i bir araya getirdim, bedenimdeki bu stil adı için göz atın; Büyük olasılıkla bahardan önce bir çift daha almaya çalışacağım. En iyi bir ayakkabı ve bir nedenden ötürü keşfettiğinizde, bir nedenden ötürü bir çift daha ideal olamaz, o zamanlar daha sonra, onlar için yinelenen bir göz atmanın yanı sıra eBay’le kendinizi HIE yapın. Ebay’de nihayetinde ne gösterirse, her türlü şansla birlikte, mağazaları terk ettikten sonra bile bir çift daha fazla bir çift daha tutabileceksiniz.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

NASIL: PACKINGJUNE 9, 2008
Saçma (ly pahalı) Shoesjuly 21, 2008
Cüzdandaki güveler [Dikkat: Uzun Giriş] 2 Temmuz 2007

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *