Elegance * ve * cepler!

Okuyucu Elizabeth, bana bu kalıbı olan Etsy mağazasına bir bağlantı gönderdi – şaşırtıcı olmayan bir şekilde, patternshop. Bazı iyi şeyler, ama gerçekten gözüm yakaladı bu elbiseydi. Onun çizgilerini seviyorum.

Tipik olarak büyük ol ‘etekler ve vintage-y aygıtları giydiğim gerçeğine rağmen, bir gün böyle bir şeye kaçmasını umarak, yenilik baskılarının altına gömülen gizli bir gizli Calvin-Kleinesque minimalistim var.

İç minimalistim bunu tunç gri dokulu ipekten (ve ceketi istemiyor, sorduğunuz için teşekkürler) istiyor. Şapkayı ya da korsanlığı istemiyor, ama muhtemelen, belki de dikkatli bir şekilde değerlendirildikten sonra, dikişlere ve boynun etrafında bulunanlara siyah ipek borularını koyabilir. başka hiçbir yerde. Ve elbette, çünkü bu elbisenin cepleri var, o bir çanta taşımayacaktı. Ya, bunun yerine, bir büyük siyahtan gümüş manşet, muhteşem grotesk ve pratik olarak giger gibi tasarımda bir zulm dolu giymezdi. (Yine de ayakkabıları çözmedim, ama ben yaptığımda size haber vereceğim.)

Tabii ki, iç minimalistim pratik olarak asla çıkmaz, bu elbise hakkında düşünmeye devam edecek, bakış açısını okurken ve hücresindeki aleatory müzik dinlerken, aptal kumaşın cıvatalarının arkasına gizlenir. Sakıncası yok. Sessizliği sever.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Peki ne? 10 Aralık 2008 ile 143 yorum
Uluslararası Giyinmek 2009 – Bugün! 29 Ekim 2009 ile 83 Yorumlar
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *