Düşüncelerimi toplama

Carol, geri dönerken, bana üç kutu desen gönderdi. Sadece çünkü. (Biliyorum, şanslıyım ya da ne?)

Kutular hazinelerle doluydu, ancak bu özellikle bu dönemin önemli bir adamı olmasam bile gözüme çarptı. Fakat bu topçulara ve yakalarının tatlı eğrisine bakın!

Bu yüzden plan, öne geçmek ve korse yapmak, düz bir daire eteğine tokatlayın ve ne olacağını görün. Belliyi küçük dartlara toplayanlar (belimdeki büzülmeyi sevmiyorum), ve boyutlandırma ile ilgili bazı kararsız olacak (bu bir B32; Ben … değilim). Ancak, 1940’ların omuz bölmeleri için eğilimin benim lehime çalışacağını düşünüyorum; Onları terk ederek omuz dikişi içinden daha fazla yer alacağım ve toplar büstü üzerindeki dolgunluk konusunda yardım etmelidir. (Ve “Bel daha büyük yap” değişikliklerini patlattım.)

Eminim La Belladonna bana neden bu konuda bir daire etek koymak istediğimi söyleyebilirim – düşünüyorum ki bu düz etek kesim muhtemelen cetveller ve vs gibi şekillendirenler için iyidir, ancak etekte daha fazla süpürmeye ihtiyacım var ısrar ettiğim bir kum saatidir (ancak aslında bir armut olabilir – veya belki de ters çevrilmesi gereken bir kum saati mi?)

Karar veremediğim tek şey, hangi kumaş kullanacak. “Büyük Çiçek!” Düşünüyordum. (Çünkü her zaman “büyük çiçek!” Düşünüyorum), ancak bu da şımarıklık, şemsiye de olabilir. Veya Seersucker. Veya hatta deliği. Fikirler?

Oh, modelin arkasını görmek istiyorsan, burada.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

11, 2008’den 2008 ile dolaşırken en kısa sürede yapacağım on şey 64 yorum
Linkhtastic Cuma: yardımseverlik EditionMay 30, 2008 ile 41 yorum
Rant: Londra’yı görüyorum, görüyorum FransaCtober 28, 2008

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *