Toz ve işlevi ile farklı türden anlaşmalar

Tüm bu stres, iş baskısı, yanlış yeme rutinleri son olarak yüzünüzde ortaya çıkar, güneşten gelen cildin karardığını ve olumsuz etkileri hatırlamamak için cildinizde kontaminasyon. Tüm bu yönler birlikte, doğal çekiciliğini ve güzelliği kaybetmesini sağlamak için bir araya gelir. Tıpkı Marks gibi, Acnes ve cilt koyulaşması bir gecede anlaşmanızda görünmüyor, bunlar bir gecede de silinemez. Peki çözüm nedir? Elbette tozlarla başa çıkın! Onlarsız ne yapardık!
[Ayrıca okuyun: Hint cilt tonları için temel makyajı tam olarak nasıl uygulanır]

Kaynak: Sociolla.com Toz ile anlaşmayı neden kullanıyor
Yüz tozları cildinizin hem müthiş hem de taze görünmesini sağlayabilir, aynı zamanda ve daha fazlası? Kullanımlarında son derece esnektir. Cildinize, pürüzsüz olmasının yanı sıra çok daha tonlu görünmesinin yanı sıra ilahi bir parıltı sağlar. En iyi yanı, tozlarla anlaşma, birçok vakıf ve nemlendiricilere kıyasla çok daha kalıcı bir etkiye sahip olma eğilimindedir. Bazı daha fazla neden aşağıdaki gibidir:
Toz, temelli veya temelsiz olsun, cildinize pürüzsüzlük gibi ipek verir.
Temeliniz için bir maske gibi davranır, bu yüzden daha uzun süre kalır.
Tozlarla bazı anlaşmalar cildinizden yağ alır.
Açık gözenekleri gizlemeye yardımcı olur.

Ancak, tozlarla ilgilenmeyen tüm cilt tipleri veya tonları üzerinde çalışmaz, bu nedenle ideal toz tipini seçmek çok hayati hale gelir. Cilt tonunuza uyacak şekilde güç gölgesini seçmek, kendiniz için tozla bir anlaşmanın satın alınmasını düşündüğünüzde bir ihtiyaçtır.
Kaynak: Blogspot.com Bu makalede, toz ile farklı anlaşmaların yanı sıra cilt tipinize ve cilt tonunuza göre tozla anlaşmayı tam olarak nasıl seçeceğimizi alacağız.

[SC: Mediad]
Toz ile anlaşma türleri
Kendiniz için tozla en iyi anlaşmayı seçerken, her şeyden önce, her iki toz türü, evde makyaj rejimleri için gevşek bir toz ve dışarıda sizinle birlikte gidilecek toz kompakt hakkında düşünmek zorundasınız. Gevşek toz veya preslenmiş toz seçin, gerçekten önemli olan cilt tipiniz ve durum için istediğiniz görünümdür.

Kaynak: pinterest.com1. hafif pudra
Gevşek toz, cilt üzerindeki en uzun ömürlü etkisi hakkında en iyi yüzeyi düşünür. Bu, Loose Powder’ın uzman kozmetik sanatçılarının yanı sıra modellerin de seçeneğidir.
Gevşek tozu uygulamak için birçok etkili adım aşağıdaki gibidir:

Biraz gevşek bir toz alın ve büyük, yumuşak bir toz fırçası kullanmakla ilgili anlaşmanıza hafifçe tozlayın.
Daha sonra tozu hafifçe temizleyin ve aşırı tozu tozlamak için bir kez daha anlaşmanızın üzerinde temizleyin.

Kaynak: thenotice.netthis tozu ciltte doğal görünüyor, aynı zamanda ev makyajı uygulama rejimi için harika. Birçok kadın, mükemmel bir etki sağlayan bir porselen hissi sağladığı için gevşek toz kullanmayı seviyor. Uzun kalıcı taze bir hisle nazik bir yüzeyi seven doğal tipseniz, gevşek bir toz kullanmayı düşünün. Sunulan en iyi gevşek tozlardan birkaçı, Flower Beauty’nin güç yukarı gevşek tozu ve NARS’tan gevşek ayar tozunu yansıtan ışık
2. Preslenmiş toz
Preslenmiş toz kompaktları kozmetik çantanıza getirmek için uygundur. Bu kompaktlar, kullanımı son derece hızlı ve hafif, dışarıda olduğunuzda ve hızlı bir rötuşlama gereksiniminde gerektiğinde idealdir. Preslenmiş toz kompaktlarının çoğu kendi uygulama süngerlerini içerir. Ancak, hafif bir dokunmatik sünger kullandığınızdan emin olun. Aynı şekilde, çamaşır döngüsünü düzenli olarak izleyin veya cilt yağlarını süngerle toza aktarabilirsiniz. Bu yanlış uygulamaya devam ederseniz nihayetinde birikimlerle sonuçlanabilirsiniz.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *