Canlı kırmızıdaki düşen, bağımlılık konuşması üzerindeki eylemi ayırır

Düşes, zengin kırmızı seçti, bugünün bağımlılık konuşması üzerindeki eylemi için ayrılır.

Etkinlik Londra’daki BAFTA merkezinde yapıldı.

İşlev ileri güven tarafından barındırıldı; Düşes, güvenin patronudur. Bağımlılık Kampanyası’na ilişkin eylemi resmen başlatmak ve ana bilgisayar adresini teslim etmek için oradaydı. (Bazıları, uzun yıllar bağımlılığı üzerindeki kraliyet kraliyet patronuydu; bu örgütün Nisan ayında ileri güveni birleştirdi.)

Akşam standardının hikayesinden bugünün etkinliği hakkında daha fazlası.

Cambridge’in düşesinin bağımlılığından “hiçbirimizin bağışık değiliz” uyardı.

Konuşmasında, pandemitin bağımlılık oranları üzerindeki “yıkıcı etkiyi” vurguladı. Düşes dedi ki: “Bağımlılık bir seçim değil. Kimse bağımlı olmayı seçmez. Ama bizden herhangi birimizde olabilir. Hiçbirimiz bağışık değiliz.

Kate, deneyimlerini duymak için ileri güvenin yanı sıra eski bağımlıların yararlanıcılarını yerine getirdi.

Düşesin’in bir başka görüntüsü.

Simon Perry’nin insanlar hikayesi daha fazlası var.

Konuşması, erken çocukluk deneyimlerinde bağımlılık ve kökleri hakkındaki yanlış anlamaların ele alınmasının önemini vurguladı, bir başkasının kraliyet çalışmasında önemli bir başkası.

Uzun vadeli kampanyanın lansmanı – bağımlılığı farkındalığı ve anlayışını geliştirmek için çalışacak, toplumdaki nedenleri ve skalayı daha fazla insanın sormasını ve yardım almasını sağlamak – bağımlılık bilinci haftası ile çakışıyor (18-24 Ekim).

Laura Elston tarafından geleneksel hikayeye geri dönüyoruz.

“Bağımlılığa doğru yolculuk tipik olarak çok katmanlı ve karmaşıktır. Ancak, bağımlılığın altındaki neyin yattığını tanıyarak, tabuları ve ne yazık ki çevreleyen utançlandırmaya yardımcı olabiliriz. ”

Bağımlılık üzerine hareket etmek, bağımlılığı farkındalığı ve anlaşmayı geliştirmek için çalışacak uzun vadeli bir kampanyadır. Ayrıca, daha fazla insanın sormasını ve yardım almasını sağlamak için toplumdaki sebeplerine ve ölçeğine bakar.

Düşesince, “bağımlılığın bağımlılığına yönelik harekete geçme eylemi” kampanyasını, bağımlılığı farkındalığını ve anlayışını geliştirmek için tam olarak destekliyorum. Kampanya bize sadece birçok insan bağımlılığından kurtulma, gelişmeye devam edebileceklerini gösterecek. ”

Düşesince konuşmanın ilk fotoğrafında, iki beyefendi, sağ tarafına oturan iki beyefendi, TV Sunucusu Ant McPartlin ve Declanly Decnelly. Simon Perry, onları görmek için şaşırdığını, ‘Kate kendini oluşturdu ve “başı belada” olduğunu düşündüğünü ve onu “Tucker denemelerinden birini” yaptığını söylediler. Singer Tom Walker’la birlikte olan Sunucu Aralık, “Bunu düzenleyebiliriz.” İnsan hikayesi başına.

Düşesin görünüşte orada olacağını anlamadı. Rhiannon Mills Sky News, onlara çarptığında Duchess’in tepkisini paylaşıyor.

Burada iki adamla sohbet eden düşıntıyı görüyorsunuz.

Bay McPartlin, diz ameliyatını takiben kendi bağımlılık sorunları hakkında konuştu.

Bugünün etkinliğinde düşkünün bir başka görünümü.

Şimdi Kate’nin giydiği bakmamız için.

Zengin kırmızı pilili etek, mari için Mari’ye teşekkürlerle Christopher Kane’dir. Bu, kristal süslenmiş pileli etek (Farfetch’te 995 $, Christopher Kane’de 1039 $).

Düşes, metal süslemeyi eteğinden çıkardı (bu aynı etek ise); Tamamen ayrılabilir. Giysi,% 100 polyester, yüksek bir bel, ‘Sunray Pleats’ ve gizli bir yan fermuardır. Günlük Posta Caroline P Parr ve Middleton Maven sayesinde tasarımcı, onun parçası olduğunu doğruladı.

Middleton Maven, Topun Polo Ralph Lauren, markanın Slim Fit Kaşmir Turtleneck Kazak (248 $) aşağıda gösterilmiş olduğunu gösteriyor. Parçaya yakından bakmak için zamanım olmadı ve kısa bir süre sonra şehir dışına çıktım.

Ralph Lauren, Perakendecilerin Celia Style (şimdi satılan 675 $) tarafından bir çift pompa getirdi.

Ayrıca, Demellier Nano Montreal Torbasını ‘Derin Toffee Pürüzsüz’ Colorway’de tekrarladı. Aşağıda, Mayıs ayında geri taşınırken çanta.

Düşes’in Asos Tasarımını 14K Altın Kaplama Twist Hoop Küpeleri (14.50 $) geri getirmiş olabilir gibi görünüyor. Ürün fotoğrafı, aşağıda gördüğünüz montajın ortasındadır.

İşte günden bir fotoğraf daha var.

VİDEO:
İşte Kraliyet Family Channel’in videosu.

Bağlantı:

Buradaki İleri Güven Sitesini ziyaret edin; Kuruluşun Facebook sayfası burada; Twitter beslemesi burada.

Geleneksel parça akşamı burada; Simon Perry’nin insanları makalesi burada;

65save

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *