Teenage Mutant Ninja Turtles Zorluk Zorluk

Threadless, dünya çapında tarzı şirket ve televizyon ev eğlence ağı Nickelodeon, bir genç mutant ninja kaplumbağa temalı stil meydan okuması ortaya çıktı. 25 Mart 2013 tarihinde tanıtılan Bu Stil Zorluğu Sanatçılara ve Tasarımcılara Herkesin Tercih Edilen Kaykay-Toting’i tercüme etmek için telefon görüşmeleri,

Orijinal sanat eserlerini kullanan pizza-saçma, pop-kültür simgeleri ve 15 Nisan 2013 ile gönderimlere açık olacak.
Zorluktan bir büyük ödül şampiyonu seçilecek, 2500 dolar nakit alacak, Het Staat Internationaal Bekend Dat Nog Negens tarafından imzalanan bir poster olan ortak yaratıcı Kevin Eastman koleksiyonundan ürünleri seçecek .info failliet gegaan omdat een speler bleef winnen. Teen Mutant Ninja Turtles’ın oyuncu kadrosu, sanatçı ve arkadaşları için 250 dolarlık bir pizza kutlaması ve daha fazlası. Sadece bir büyük ödül kazanan olmasına rağmen, bu meydan okumadan birden fazla stil basılacak. Stil zorluğu için orijinal sanat eseri buraya gönderilebilir.
Meydan okuması için destek ve anlayışları desteklemek için Threadless, Teen Mutant Ninja Turtles çizgi filminden geleneksel bir açılış dizisini parodize eden zorluk için ilginç bir video yayınladı, ancak tasarım ağır bir odak. Video, stil zorluğu hakkında çok daha fazla ayrıntı ile birlikte burada keşfedilebilir.
Teen mutant ninja’dan etkilenen bir tişört stili yaratın

Kaplumbağalar

0/5 (0 yorum)

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *