Tüm linktastik perşembe günlerinin annesi

Henüz bir Linktastik Perşembe geçirdik mi? Nevermind, bu hala en büyüğü olacak. Sizi (ABD-IAN’lar için) tatil hafta sonu boyunca devam etmem gerekiyor, çünkü yarın bloglamadığım bir şey yok, onbeşinci evlilik yıldönümünü!

Onbeşinci yıldönümü için şu anki “kristal” ve öylesine DH ve ben birbirimize ne vereceğimi hakkında şaka yapıyordum: “Karanlık kristalin bir DVD!” “Kristal yöntemiyle bir CD veya Crystal Gayle!” “Krystal’dan burger!” “Yol çok fazla kristal ışığı!” Ancak şaka her zaman “kristal met!” (Evet, biliyorum, uyuşturucu kullanımı komik değil, özellikle met, ama …). Bence sadece rulo paten gideceğiz.

Anay: Bağlantılara!

Ben sorta bu deseni geçen hafta satın aldı, ancak cepleri nereye koyacağız hakkında hiçbir fikrim yok. Çok lilly-pulitzery, değil mi? Bence eşarp-at kuyruğu combo. Bunu kontrast ciltleme, natch … ya da belki parlak bir pike ile özgürlük dimi görüyorum. Pembe bağlanma ile sarı mı? OOH! Her neyse, geçmişten gelen desenlerde Michelle, biraz daha büyük bir boyutta (B38-40); Yapmak için resmin üzerine tıklayın! Ve bana cepleri nereye koyacağımı söyle lütfen.

Oh ve kalıplardan bahsetme: Jen sitesinde, pratik olarak 200 desenin 1-4 dolara satıldığı yerdeki özel bir bölüme başladı. Ve Temmuz ayları için indirim kupon kodu Fireworks15,% 15 indirim. Tüm ay tekrar tekrar kullanın …

Hotpatterns’teki iyi millet (Merhaba Trudy!) Bir seçti 3, 2 satış için ödeme yapıyor … Bence otomatik, kod gerekli değil.

Küllerin dışında Sheila koleksiyonları da bir satış yapıyor: Bütün hafta sonu% 15 indirim.

Pasplum, etsy dükkanında daha büyük boyutlu desenler koydu. Bunu en iyi sevdim.

Unutmayın ki Wiki yarışması mı? Birgit ve Jace kazandı!

Mary Beth, bu önlüğe purlbee’de bir bağlantı gönderdi. Bir elbise değil, ama bu güzel keten önyargılı bantları Japonya’dan görülmeye değer …

Kay, başka bir tuvalet kağıdı gelinlik yarışmasına bir bağlantı gönderdi, bu tasarım öğrencileri için (bir Kanada markası olduğunu düşündüğüm kaşmir dokusu sponsorluğu). Bazıları “tuvalet kağıdından yapılmış olduğuna inanamıyorum”, kesinlikle orada anlar.

Birkaç kişi (Margaret ve Hindistan ve Jen dahil) müthiş keçeli uçlu marker cep elbisesine bir bağlantı gönderdi:

Tüm küçük cepleri seviyorum, ama en az biri cep telefonum için yeterince büyük olamazdı?

Lisa, Ceketler için gerekli restoranlar hakkındaki NYT’de bir kerfufle için bir bağlantı gönderdi. Söylemeye gerek yok, sıkıca Snooty Restaurant’ın yanındayım. Parmak arası terliklerde süslü yiyecek yiyemeyeceğini söylemiyorum; Neden istersin? Bugünlerde tüm bebeği almak için yeterince az sayıda fırsat var, bu yüzden bizim eğlenelim!

Nora, çay elbisesi olan yaramazlığa fantastik bir bağlantı gönderdi.

Eirlys, bu Michael Miller kumaşına yanlış dikiş yapan bir bağlantı gönderdi. Beni güldürdü …

Ve dilly bu yün için küçük es ile bir bağlantı gönderdi. Son derece süslü bir Cadılar Bayramı kostümü yapacağını düşünüyorum. Bir işletme kıyafeti yapmak için önyargıya dikin ve daha sonra bir Enron Yöneticisi olduğunu iddia edersiniz. Kimse onu alamazdı, bu harika olurdu.

Mavi Gardenia’nın dikmeyi öğrenme konusunda blog olduğunu biliyor muydunuz? O çok komik. Ve kesinlikle aralarından seçim yapabileceğiniz kadar kalıp var. (Ama bunu yapmam gerektiğini sanmıyorum.)

Cemetarian’da Rita, bana i-love-tucks postum için tepki verdi. Soooo güzel.

Jeffrey Beebe’nin resimlerini geçen hafta gördüm ve onlara aşık oldum. Şimdi ılımlı bir şekilde gülünç zengin olmam gerekiyor, bu yüzden işini karşılayabilirim. Ama bir kız rüya görebilir … saat izleyen kıl blok adamları hakkında.

Ve çok-çok insan-liste bana mektup eşarp için bağlantıyı gönderdi. Ve hemen hemen herkes bunu gönderdiğim için özür diledi, “Özür dileme! Gönderim!” Demek istediğim, bağlantılarınızın ofisimin etrafındaki sürüklenmelerinde yığılması gibi değil … ve her biri insanların aslında bu blogu okuduğu güzel bir işaretçi, belirsiz lezzetlerimi içselleştirerek, interwibble’ın başka bir yerinde olağanüstü eşyaları tanır ve daha sonra gönderilecek kadar motive olmuş . Hangi açıkçası, bir güç ortaçağ kralları (ve tipik olarak yaptığı) öldürdüğü bir güçtür. Öyleyse göndermeye devam et! Ben bağlantıları seviyorum!

Ama bugün için sahip olduğum tek şey bu. çok daha bağlantıları Yayık As için gelecek hafta tekrar kontrol edin. Erin hiç portakal bandana-baskı kumaşı bulacak mı? Ya da dikiş odası temizlemek? Ya çok daha 100 kalorili sütlü çikolata için Trader Joe olsun? olarak ayarlayabilir ve öğrenmek!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Linkhtastic Cuma: yardımseverlik EditionMay 30, 2008 ile 41 yorum
Kaba? Ya da sadece clueless? Ya da başka bir şey? 19 Nisan 2007
Crowdsourcing renk seçenekleri 11, 2008

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *