Kahve şekeri, yerleştirilmiş

[bu, elbiseler hakkında bir yayın değil, bu yüzden sadece elbiseler hakkında kontrol etmek istiyorsanız, lütfen ya aşağı kaydırın ya da başka bir şey yayınlayana kadar bekleyin!]

Birkaç hafta geri SF’nin Japantown’daydım ve oradaki bakkalın (Nijiya Market) tercih ettiğim kahve aromalı şeker, kahve makinesi sunduğunu keşfetti. (Bu şeyleri seviyorum ve yaş için keşfedemedik, bu yüzden bu beni son derece mutlu etti!)

Ayrıca, en iyi ambalajı var:

Kahve şekeri tuhaf, bunun içinde, gençler için (şeker) için bir şey olan bir şeyle ‘yetişkinler’ (kahve) ‘hakkında düşünülen bir şeyi eritir. Olgunlaşmamış yetişkinlerin ve / veya prekosis çocuklarının bu dar izleyicileri, bir ton kahve aromalı şekeri olmadığı anlamına gelir. (Kasıtlı olarak kahve içeren üst düzey zarif çikolata bırakıyorum.)

“Erin,” (ve bu blog yazımını ayarlamamın işlevlerini belirlediğini söylüyorsunuz) “Eğer kahve makinesi tercih ettiğiniz kahve şekeri ise, tam olarak diğer tüm sunulan kahve şekerler nelerdir?” Çok mutluyum, sordun, hayali Blog Interlocutor! Burada, tüm en iyi kahve aromalı şekerleri sizin için sıralayacağım!

NB: Gerçekten kahve içmeyi sevmiyorum (soğuk demekten başka), bu yüzden bu şekerlerin hiçbiri, sıcak bir fincan kahve içme deneyimini tam olarak ne kadar iyi çözdüklerine göre yerleştirilmedi. ¯ \ _ (ツ) _ / ¯

kahve makinesi

Bunu yukarıda ele aldığımızı, ancak kahve makinesinin kahve, çikolata ve gevrek bir şeker kabuğunun özel karışımını, ayrıca sevimli ambalajın yanı sıra, kahve-şeker listesinin tepesinde kahve kaşığı koyar.

2. kahve gevrek

Pakette belirttiği şeyi yapar: kahve aromalıdır, netdir. (Küçük yazılı olarak, aynı şekilde bunun Kanadalı olduğunu keşfedersiniz.) Bunlar bağımlılık yapmanın yanı sıra, çocuğumun beni geri getirmesi durumunda, kolejden eve döndüğünde bütün çamaşırlarını şikayet etmeden yapacağım, bu da Bu oldukça güçlü bir şeker çubuğu.

3. Kahve Nips

Bunlar lezzetli, ancak korkunç bir şekilde yapışkan ve diş işlerinin yeminli rakibi. Sadece kutuyu açarak bir doldurmayı kaybedebilirsiniz. (Bunların kaselerini bekleme odalarında tutarak hayal kırıklığına uğramış diş hekimlerini hayal edin.) NIPS, Werther’in Whippersnappers için olduğuna inandığınız zaman satın aldığınız şeydir.

4. Kahve Rio

Kahve rio, çok daha fazla kahve lezzetinde mevcut olan bir kinder, nazik bir kahve nip (en azından, doku-bilge )dir (hiç kimseyi ahududu mochas’ı görmemiş olmasına rağmen, yanı sıra söylerseniz biraz tuhaf olurum. Bana bunlar, ancak De Gustibus, her neyse). Bunlar, birçok tüccar Joe’s tarafından getirilmek, aynı zamanda şekersiz versiyonlarda da mevcuttur.

5. Hopjes

Hopjes, acı tarafta biraz daha fazla tadı, ancak en iyi tipografi (tabii ki, tabii ki, tabii ki, tabii ki) bu yüzden kesin bir artı. Aynı şekilde genellikle toplu veya kuruş-candy dükkanlarında sunulur (büyükannem için mi? Bilmiyorum, Hopj’lar için Amazon değerlendirmelerinden bir kısmı Grandmas’tan bahsetti).

6. Sperlari-lavazza

Bunlar yumuşak bir merkeze sahip olan, ancak bir sıvı olanı olmayan zor bir şekerdir (bu önemli bir ayrımdır). Sperlari şekerleri de aynı şekilde, İtalyan olduklarından beri, ancak en iyi sperlari şekeri anason olanlardır.

7. Bali’nin en iyi kahvesi

Espresso ve latte lezzetlerinin yanı sıra, biraz grenli olabilir (ve onları beklemiyorsanız), sıradan kahve tadı keyifli değil, aynı zamanda güçlü değil.

8. Kopiko

Kopiko, ayrı ayrı sarılmış iyi (ve kafeinli) bir kahve şekeridir. Kopiko, bir boğaz ağrınız olduğunda fantastik, ancak yine de işçi gibi iş yapan bir insan olduğunuz iddiayı korumak istiyor (ama gerçekten sadece Yodeling’e inanan bu pastalarla kanepede yer almalıyız. ).

9. Kahvehane

Kofben Schtick, kahvenin yerini almalarıdır. Onlar yapmıyor. Aynı şekilde şekeri değiştirmezler. Ne değiştirdiklerinden emin değilim.

10. Cep Kahve

Buna “cep kahvesi” olarak adlandırılacağına inanabilirsiniz, ancak cebinizde tutulması pratik olduğundan, (zevkten) cebinden kahve çeken kahvenin cebin havlamasından gerçekten demlendiğinden şüpheleniyorum. Sıvı merkez çiğneme sakızının yanı sıra, “Huh, yine, sadece soğuk espresso ile yaşamak istiyorum” olduğuna inanıyoruz. Sonra da bu senin için.

Kahveyi Werther’in, bu Brezilyalı Kahve Şekerini, şüpheli olmayan bir şekilde açılmayan kahve damlalarını ya da bu woogie ince damlalarının (satıcılar, “Zengin bir uçurumun yanı sıra etli kahvesi lezzetine battığını” açıklar. uyardı).

Junior Yüksek Kurumda bu Fransızlar zor şekeri denedim (tanıdık görünüyorlar ve sözde EPCOT’ta (!) Sunuyorlar, bu da onları tam olarak yapacağım şeyin türünü oluşturur.13 yaşında ught) yanı sıra bu Simpkins kahvesi “seyahat tatlılar”, ancak bir noktada bir noktada bir noktada, daha sonra D & D Zarımı tutmak için kullandığım kahve şekeri ile iyi bir yuvarlak teneke var. .

Tercih ettiğiniz bir kahve şekeri varsa, yorumlarda bu konuda rave için tamamen özgür hissedin!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Hepinizi etiketliyorum! 21 Ocak 2007
Bunlar tercih ettiğim şeylerden birkaçı … 6 Kasım 2008
Söz verildiği gibi: Fox DressSeptember 20, 2012 “Erin_sewing”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *