Charlie Brown ve Futbol

Bu elbise (link için kendisi sayesinde ve hem de hem plus-beden hem de livejournal olanların, ılımlı olan blogu kontrol etmeli, Fatshion kurbanı) Newport News’ten. Şimdi, bu konuşmayı daha önce yaptığımızı biliyorum – Newport News, Lucy gibi, güvenilmemektedir. Demek istediğim, Lucy van Pelt’in% 100 Guile oranına sahip değil, ama gerçekten dedi ki, söyledim ve bazen elbiseler harika olduğunu söylediniz ve bazen de bağlı bir şey alırsınız. Plastik taşıyıcı çuvallardan bir rekor oyuncu iğnesi olan hiperaktif beş yaşındakilerle birlikte.

Bu aslında psikolojiden çok güçlü bir fikirdir: aralıklı takviye. Ödülün değişken olduğunda daha sonra tahmin edilebilir olduğunda daha fazla motive oldunuz. Korkutucu, ha? Newport News Genel Müdürlükleri, beyaz paltolarda deneysel psikologlarla dolu, rastgele kıyafetler “iyi” ve “saçma” yığınları atanarak ve ardından sipariş kalıplarımızı izlemektedir. Ve gülüyor, kesinlikle gülüyor.

Bunun, özellikle baskı nedeniyle, bunun iyi olanlardan biri olacağını umuyorum. Ama ben sadece 49 dolar olmasına rağmen sipariş edeceğimi sanmıyorum. (İsterseniz – ve bir bedenden geçiyorsa), bu sefer bir ödül aldığınızda kolu zorladığınızda, tamam mı?

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Elbiselerin gizli ömrü # 14March 27, 2008: 80 yorum
Elbiselerin gizli ömrü # 12March 16, 2007with 29 yorum
Dresses Cilt’in gizli yaşamları. 8September 13, 2006

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *