Duro Junior, bir kez daha

Whoa. Bu resim odak dışı, değil mi? bunu dene:

Ah, iyi. Bu, basitlik 3875’ten yapılmış bir DURO JR’dir.

Bu, EVANSTON’daki Vogue Materyalleri’nde büyük olasılıkla yaşadım. Gerçekten bir önce bir etek yaptım, sonra da etekten hoşlanmadım (ve belki de kız kardeşime mi gönderdi? Kate, orada mısın? yedeklemek. (“Artık Kumaş” çamaşır sepetimle gitmem gerektiğine inanıyorum, ayrıca DURO JR TREAMENTY için başka neler yapılabilir …)

Materyal, buna küçük bir puckere sahiptir ve gülünç rahatça. Baskının biraz büyük olabileceğine inanıyorum (eğer bir kırmızı ya da bir pembe olursa, korse bantlarını ve zıt bir kumaştaki midriff gruplarını yapacağımı düşünüyorum) … ancak Yine, gülünç rahatça, hem de gidiyordum. Bunu yaptığım için bunu (ve bir tane daha var) Japonya’ya seyahatim için yaptım, çünkü Tokyo’daki nemin, Mariana siperinin dibinde keşfedilenden biraz daha yüksekti (ve onlar Sağ).

İşte sırt:

Ve arka kemer:

Bunlardan çok daha fazlasını kestim (ve bu gece, bir sekiz yaşında, yatma meselesinde belirli bir işbirliği yaparsa, bu yazın bu yaz için olabileceğine inanıyorum. Bunlardan yedi ya da sekizi yapmak için çok büyük planlarım vardı … ve o zaman da Eylül moda dergileri geldi, tüm yünlerinin yanı sıra balıkçı teknelerinin yanı sıra, çok daha fazla yazma dikişine inandığını da biraz zor görünüyordu. Çok yakında Ekim ayında olacak, yapmayacak mı? Bunun yanı sıra bu gerçekten bir şey değil, bir kazak takabilirsiniz. (Ne de Corduroy’da çalışmış gibi görünmüyor.)

Ancak yaz aylıkları gideceği gibi, adam, bu güzel. (Özellikle büyük derin yan dikiş cepleri eklediğimde.)

Bir DURO JR için Yarın Tune … Amy Butler Kumaşı’nda bu sefer!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

11, 2008’den 2008 ile dolaşırken en kısa sürede yapacağım on şey 64 yorum
Penultimate Duro Jraugust 20, 2008
Peki ne? 10 Aralık 2008 ile 143 yorum

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *