Kış Memo#2: Sizi sıcak tutmak için (ve trendde) kesen ceketler ve katlar

Ceket: J.O.A. (benzer) | Gömlek: Petit Bileau | Kot: Eski, burada ve burada benzer | Botlar: Sam Edelman (satıldı, burada ve burada benzer seçenek) | Güneş gözlüğü: BP.

Sırada soğuk hava temelleri bir hafta süren spot ışığı klasik Shearling ceket! Dünün Fair Isle Sweaters’taki özelliği gibi, bir kesme ceketi veya ceket, hem pratik (okuyun: woah gibi rahat hem de sıcak) olan bir kış olması gerektiği gibi ve aynı zamanda en büyük (en büyük değilse) dış giyim trendlerinden biri olur bu sezon. Ve şu anki popülaritesine rağmen, güzel bir kesme ceketi veya ceket asla modası geçmeyecek.

Bugünün fotoğraflarında, Tahoe Gölü’nde geçirdiğimiz süre boyunca beni rahat tutan kesme ceketini görebilirsiniz. Kutuyu açtığımda ve ısı tutma astarını ve pürüzsüz deri kayışı hissettiğimde ilk yatışta kesinlikle aşktı. Tabii ki, şimdiye kadar bel çığlık atan bir şey adımı çığlık atıyor, ama 170 $ ‘ın alt fiyat etiketine bir bakış ve ben satıldım. Seyahat ederken deri cepler için ekstra fayda puanları var, sadece şık aksan olarak değil, aynı zamanda eldivenlerimi unuttuğumda yalıtımlı el koruyucuları olarak [buraya alnına alına ekleyin]. Şu anda aynı markanın (benzer cüzdan dostu fiyat etiketi ile) bu muhteşem daha uzun sürümünü izliyorum.

Ayak bileği otlatma katlarından kırpılmış stillere kadar, soğukkanlı kesme ceketi hem sıcak hem de très şık bir yumruk atar. Biraz daha cilalı ve profesyonel bir şey arıyorsanız, ofise soğuk bir gidip gelmek için mükemmel bir şey arıyorsanız, bu stunner’a (200 doların altında) veya bu güzelliğe göz atın. Daha fazla sinirli bir hafta sonu vibe istiyorsanız, bu ceketin versiyonunu durmadan giydiğimi biliyorsunuz. Aşağıdaki tüm fiyat noktalarında en sevdiğim tüm shearling ceketleri ve paltolara göz atın!

NB: Spesifik olmak gerekirse, gerçek bir “kesme” ceket teknik olarak, bugün fotoğraflarda giydiğim ceket tarzı gibi koyun yünü (veya sahte koyun yünü) ile yapılan veya bunlarla kaplıdır. Bununla birlikte, birçok marka ve perakendeci, teknik olarak yanlış olan ve hepsini biraz kafa karıştırıcı hale getiren düzenli hayvan kürk aksanlarına (yaka, manşet, vb.) “Shearling” olan paltolar çağırıyor. Aşağıda, sadece gerçek kesme tarzı ceket ve katların bir turunu ekledim.

Bugünün kıyafet detayları:

Coat: J.O.A. (benzer) | Gömlek: Petit Bileau | Kot: Eski, burada ve burada benzer | Botlar: Sam Edelman (satıldı, burada ve burada benzer seçenek) | Güneş gözlüğü: BP.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *